SunWorld (vip) deki 116 level full str bow charımı satıyorum düşünüyorum. Charın içinde 3b gold , 70 Silk , 11DG FULL SET , ve bankası full element - tablet doludur. ayrıca bankada 1 tane clock - 1 full time pet vardır. rahatca kasabilir , unique kesebilirsiniz.​
Tekliflerinizi burda ve msn'den iletiniz​
Bi kaç resim​

Msn iletişim : mailto:[email protected]

Mopneet

Hocam bir karar ver yahu; satıyor musun satmıyor musun? :P
Hayırlı satışlar.

bu sefer kesin satılık. daha onceki topicde adam alıcam dediği için sildirdim. ama almayınca. tekrar açıyım dedim :P

takas düşünürsen isroda 96 xbow bard ff 3 dressli char verebilirim veya herculeste ff 95 lvl 1 dress ölü pet devilli wizard cleric verebilirim

xlorxlarge demiş ki:
takas düşünürsen isroda 96 xbow bard ff 3 dressli char verebilirim veya herculeste ff 95 lvl 1 dress ölü pet devilli wizard cleric verebilirim
96 xbow ' un serveri ve bir resmi varsa konuşabiliriz. (resimin kenarında saat ve tarihide gösterirsen makbule geçer :thumbsup: )

Crusade demiş ki:
xlorxlarge demiş ki:
Sen bu çarı ecsro vipte Nicholson adlı çara takaslamıştın n'oldu?
onu geri aldım mod. trezegeuta sorabilirsiniz çalıntı felan değil yani :wink1:

SexuaL demiş ki:
Kerem neden herkez charlarını satıyor?
Bana kalırsa Ecsro kapandığı için buda kapanabilir gibisinden elden çıkarmaya çalısışıyorlar ama kapanma olayı Ecsroya ait swsroyla bir alakası yok bence.. ucuzdan satılan charları elinde char olmayanlar kapsın derim 1200 silklik charlar falan satılıyor konulara bakıyorumda almak isteyenler alsın derim ..

94lv chinis bow sadece biraz gold sıkıntısı var takas olabilir :) hayırlı satışlar

Yukarı Alt