Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ewt arkadaslar 1adet daha onceden süre yuklenmıs oLAN sbot acc satıorum...ıyı bır teklıf gelırse dırek satacagım..alıcı olanlarlar bu konu altında benle ıletısıme gecebılır..
sımdılık aklımdakı fıyat 110tl..sbot satısları acılmassa ıllakı fıyatta oynamaya olucaktır acılcak gbıde zaten gozukmuor..
alıcı kısıye extraloob aracılıgı ılede verebılırım sbot acc...sonucta maLum guven meselesi...

Prada

Eğer söyledikleri gibi bugun yarın açmazlarsa Sbot piyasası çok hareketlenicek..

acıcaklarınıda zannetmıorum okan abının ızınden gıttım bır kac account onceden almıstım ... acılcak gıbı zaten gozukmuor 1.5 aydır acılcak dendı tık yok..e boyle harıka botun alıcısı elbet cok olur...

hmm 110 tl evet uctu sbot fiyatları. kalır .istersen 500 silk veririm hemen.Başkasıyla alısveris yapıcaktık amaakradaş vasgecti saolsun elimde kaldı silk ne dersin ?

Blood_moon birşey soracağım bu eski acc yi aldıktan sonra şifreyi değişince sbotun iki bilgisayarlık limiti sıfırlanmış mı oluyor sonuçta bu kullanılmış bi acc. bu konuda bilgi verilmisin acc alacağım ama kararsız kaldım.

tabıkı 0 lanıor dostum..o konuda rahat ol her gece saat 12. den sonra ıp ler 0 landıgı ıcın ıstedıgın her 2 pc den kullanabılıorsun....

ben istanbulda oturuorum...benım fıyatım konumda zaten var..guven meselesıne olurda anlasırsak ıster kendı aramızda hallederız ıstersen extraloob aracılıgı ıle yaparız..benım ıcın hıc sorun deıL..

blood_moon demiş ki:
ben istanbulda oturuorum...benım fıyatım konumda zaten var..guven meselesıne olurda anlasırsak ıster kendı aramızda hallederız ıstersen extraloob aracılıgı ıle yaparız..benım ıcın hıc sorun deıL..
hmm demin bi forumda gördüm satışlar p.tesi kadar açılcakmış büyük ihtimaL bot-cave yetkilileri sölemiş açılmassa alımlar senden alıcam botu :beer:

valla acılcak dıyolar paso tık yok okan abıde adamalrla gorustu bugun sozde acılcak dendı gene tık yok...ve adamların soyledıklerı celıskılı okan abıye cumartesı demısler baska bı forumda pazartesı demısler dıosun bu bır celıskı deıLmı..bence sımdı 3 5 kurustan kacıp yarın onun 4 5 katını odemekte var :)benım ıcın sorun deıL elımdekı sbot altın degerınde su an zaten ...su ankı fıyatım bu ama ılerde fıyat elbettekı acılmassa sbot ben acılcagını zannetmıorum halemde.) bayagı bı fıyatlar tavan yapıcak.)

blood_moon demiş ki:
valla acılcak dıyolar paso tık yok okan abıde adamalrla gorustu bugun sozde acılcak dendı gene tık yok...ve adamların soyledıklerı celıskılı okan abıye cumartesı demısler baska bı forumda pazartesı demısler dıosun bu bır celıskı deıLmı..bence sımdı 3 5 kurustan kacıp yarın onun 4 5 katını odemekte var :)benım ıcın sorun deıL elımdekı sbot altın degerınde su an zaten ...su ankı fıyatım bu ama ılerde fıyat elbettekı acılmassa sbot ben acılcagını zannetmıorum halemde.) bayagı bı fıyatlar tavan yapıcak.)
adamlar kendi forumlarında açıklama yaptı buglardan dolayı açmadıklarını sorunsuz çalıştığı zaman sbot satışları açacaklarını bu durumunda en fazla 1 hafta süreceğini yazmışlar onda ndedim

pasifcte kullanmadıgım 67 lv warrior var istersen msnden filan resm atarm yada siteye koyarm eve gidince?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt