1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Şaşkın - Online İzle


 1. ∞LÉON∞

  ∞LÉON∞ rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  760
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  pc masası
  Şaşkın

  saskin.jpg

  Yönetmen: Şahin Alparslan
  Senaryo : Şahin Alparslan, Doğu Yücel
  Tür: Romantik, Komedi

  Oyuncular

  Evrim Akın
  -- Zeynep

  Onur Ünsal
  -- Mehmet

  Ahmet Mümtaz Taylan

  Serdar Yeğin

  Selin Demiratar

  Yönetmen:Şahin Alparslan

  Mehmet, İstanbul'da üniversite öğrencisidir. Tesadüfen dinlediği bir radyo programında bir kızın aşk üzerine konuşmalarından çok etkilenir ve onu bulmak için ev arkadaşı Çetin'i de yanına alarak Antalya'nın yollarına düşer. Peşinden gittiği bu esrarengiz ses hakkında, tek bildiği Antalya'da bir otelde staj yaptığı ve isminin Deniz olduğudur.

  Mehmet ve Çetin otelde iş bulurlar. Sıra esrarengiz kızı aramaya geldiğinde bir sürpriz onları beklemektedir, otelde elli stajyer kız vardır ve hiçbirinin ismi Deniz değildir. Mehmet aşkını ararken, otel çalışanları hatta turistler bile Mehmet'in aşkını bulmasına yardım ederler, çünkü hepsinin biryerlerde bıraktığı, açılamadığı, aranmayı bekleyen, yarım kalmış bir aşk hikayesi vardır.

  Mehmet ve Zeynep telefondaki sesin birbirlerine ait olduğunu bilmeden tanışırlar ve erkekler, kadınlar, hayat, dostluk ve aşk üzerine, bazen romantik sohbetler bazen de küçük atışmalar yaşarlar. Bu belirsizlikler, yanlış anlamalar, hayal kırıklıkları, entrikalar ve Çetin'in çapkınlıkları sayesinde Antalya’da başları beladan kurtulmaz.

  Bölüm 1 - TIKLA İZLE

  Bölüm 2 - TIKLA İZLE