Takımı
Galatasaray

Selam :)
Auto fuser'ı yayınlıyorum (vsro 188 dosyalarında çalışır, diğerlerinde denemedim)
Yeni yayınlandığı için buglar olabilir kızmak yerine söyleyin fixleyim.

Fikri fuse-o-mat'tan aldım ancak bu daha iyisi.

Geliştirmeler:

• 1. Ses oynatma ve Sroyu öne getirme
    2. Dizayn geliştirmesi
    3. İstenen +ya ulaştıktan sonra daha fazla denemez
    4. Loader'a gerek yok programın kendi içinde var.
    5. phConnector'a gerek yok programın kendi içinde proxy var.
    6. Client'ı gizleyip gösterme

Usage:

• 1. Settings.ini dosyasından oynamak istediğiniz serverın ip ve portunu yazın. (Standart Creddy Loki'dir)
    2. Start Client'a basıp oyuna girin, chara giriş yapın.
    3. + Basılacak itemi inventoryde ilk slota koyun
    4. Elixirleri inventoryde ikinci slota koyun
    5. Lucky powderları inventoryde üçüncü slota koyun
    6. İstediğiniz +'yı seçip Starta basın.
    7. İyi eğlenceler :D

- Resim Silinmiş.

Download
Sarkolatas Auto Alchemy Fuser.rar
Download

VirusTotal .exe (Tamamen temiz, packlemedim bile)
VirusTotal of Sarkolata's Auto Alchemy Fuser

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bir şey diyeceğim bunun blue basanını stat basanın yapabilme imkanınız varmı acaba çok iyi olur :D

bu programı başkası yaptı diye biliyorum üzerinde edit yapmışın sadece sanırım...
pvperste var loaderla falan giriyon...

Takımı
Galatasaray
Judas demiş ki:
bu programı başkası yaptı diye biliyorum üzerinde edit yapmışın sadece sanırım...
edit değil bir kere o auto-it bu .net, sıfırdan yazdım sadece fikri (ç)aldım onu da belirttim yukarda zaten :thumbsup:

sarkoLata demiş ki:
Judas demiş ki:
edit değil bir kere o auto-it bu .net, sıfırdan yazdım sadece fikri (ç)aldım onu da belirttim yukarda zaten :thumbsup:
eline koluna sağlık daha kolay bir şekle getirmişin :) sadece ilk orda gördümde ondan söledim belki onuda yapan sensindir diye işte...

Takımı
Galatasaray
Loki'de çalışır ben orda yaptım zaten

@Judas
evet proxy falan uğratırıyor diğeri böylesi daha iyi bol şanslar :D

Takımı
Galatasaray
ahaha şöyle bir saçmalık oldu ip değiştirmeyi eklemedim yani sadece loki için çalışır :D onu da yarın yaparız artık

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Isro'da ise yarar mi bu acaba 11dg misir acc seti 7leyip 12dg legend yapip okutmayi dusunuyorum da :D Sbot ptesi uzatacagim

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
BonezCrusher demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Isro'da ise yarar mi bu acaba 11dg misir acc seti 7leyip 12dg legend yapip okutmayi dusunuyorum da :D Sbot ptesi uzatacagim

+ basma kolaylaştımı girmiyeli :)
Hayir tabi ki ozellikle 12 ve 13dglere yeni sistem geldi berbat sekilde isliyor lakin en azindan 11d'de magic powder var o isi kolaylastirir e preyle lucky dress de var. 7 gecmeyip napsin :D Ustelik isroda %10 arttirildi kalici olarak. En azindan oyle yaziyorlar

Wax Whine demiş ki:
BonezCrusher demiş ki:
Wax Whine demiş ki:

+ basma kolaylaştımı girmiyeli :)
Hayir tabi ki ozellikle 12 ve 13dglere yeni sistem geldi berbat sekilde isliyor lakin en azindan 11d'de magic powder var o isi kolaylastirir e preyle lucky dress de var. 7 gecmeyip napsin :D Ustelik isroda %10 arttirildi kalici olarak. En azindan oyle yaziyorlar
hayırlısı:) aslında en iyisi isroda işte bakma...fakat bazı şeylerde de oynamaları gerekiyor kafayı kullanıp playerlerini geri toplaması lazım ki fakat bence artık olan oldu dagılan dagıldı diye düşünüyorum. :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hakikaten oyle. 117 wiz olmasa ben de oynamam isroyu. Ch char kasmak hele olum ya. Exp rate arttirmalari gerekli 130 cap geldiginde

Wax Whine demiş ki:
Hakikaten oyle. 117 wiz olmasa ben de oynamam isroyu. Ch char kasmak hele olum ya. Exp rate arttirmalari gerekli 130 cap geldiginde
bi zahmet artık millet p.serverlara alışınca da isro baya bi ölüm geliyor yani.Acaba bizim düşündüklerimizi bunlar düşünemiyormu ya gerçek isroya geri başlamak isterdim çarımda hazır bekliyo ama işte ne biliyim bazı şeylere el atmaları gerekiyor.

Takımı
Galatasaray
#ip değiştirme setting dosyası ile birlikte yeniden yüklendi playsro falan hepsinde kullanabilirsiniz.

Yukarı Alt