EliteTurk

Aileden
Sarışın adası açılıyor

Şaka değil, bu adada yalnızca güzel sarışın kadınlar olacak...

Bir seyahat acentesi Maldivler'de sadece genç güzel sarışın kadınların çalışacağı bir tatil mekanı açacağını duyurdu.
Hem kadın hem erkek tatilcilere açık olacak ve standart tatil yerlerindeki tüm hizmetleri sunacak olan mekanın tek farkı, çalışanların tamamının sarışın kadınlardan oluşacak olması.
Ayrıca arzu eden kadın tatilciler, sarışın personelden 'her zaman mükemmel' görünme taktiklerini öğrenebilecekler.
İngiliz, Rus ve Alman finansal destekçileri olduğu belitilen Olialia adlı Litvanyalı firmanın tesisi 2015'te özel bir adada açılması planlanıyor.
Proje kapsamında özel adaya gelecek konuklar için havayolu ve yat hizmetlerinin yer alacağı da belirtiliyor. Burada çalışanlar da tamamen sarışınlardan oluşacak.
Projenin yaratıcılarından ve kendisi de sarışın olan Litvanyalı Giedre Pukiene, "Kızlarımız çok zeki ve hepsi diplomalı. Hepsi hayatları için bir şeyler yapmak istiyorlar. İş dünyasına dair çok sayıda fikirleri var" diyor.
Bazı kesimler şirketi ırkçılıkla ve cinsiyet ayrımcılığıyla suçlarken, Maldivler'deki internet siteleri tepki mesajlarıyla dolup taştı. Öte yandan 'sadece sarışın' çalıştırmayı amaçlayan Litvanyalı şirketin, Maldivler'in personelin yüzde 50'sinin vatandaşlarından oluşması kuralını ve Avrupa Birliği kurallarını ihlal ederek zor durumda kalabileceği kaydediliyor.
Maldivli yetkilileri, ayrıca bunun ülkedeki ılımlı Müslümanlarla muhafazakarlar arasında gerilimi artırabileceğini belirtiyorlar.

Çakma sarışınlar giremez ! makara:

Takımı
Galatasaray
Maldivli yetkilileri, ayrıca bunun ülkedeki ılımlı Müslümanlarla muhafazakarlar arasında gerilimi artırabileceğini belirtiyorlar.
ne gerilimi yaa bu sarışınları gördükten sonra din-iman kalmaz hacılarda :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bi uğramak lazım aslında açılınca makara:

EliteTurk

Aileden
Buraya yazıyorum extraloob bu adaya gidip blonde'ler içinde fotolar çektirip sitemizi ağzı açık bıraktırmassa neyim. makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3 günlük haber bu yaa ben yaladım yuttum bu konuyu ablalar da ağır zengin ve orijinal blondy bu ne demek oluyor yıllardır söylediğim felsefe işte tam bana hitap ediyor awwwsomeee makara:

Yukarı Alt