1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   modbasvuru

Sarılı, kırmızılı renkli bir yayın..


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.371
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  Estadio da Luz Stadı'nda 2-0'lık Benfica galibiyetinin tadını çıkartan sarı kırmızılı taraftarların neşesine diyecek yoktu! Maç sonunda Adnan Polat'ı alkışlayan sarı taraftarlar, "sarı - kırmızı" tezahüratı uğruna oldukça çile çektiler ama herkesi güldürdüler..

  gs_taraftar_benfica.jpg

  Maç sonunda galibiyetin coşkusunu önce futbolcularla, ardından sahaya inen Adnan Polat'la kutlayan ve sarı kırmızılı ekibin başkanını alkışlayan G.Saray taraftarları, ardından yeniden tezahüratlar yaptılar.

  Fakat "Sarı - kırmızı - şampiyon - Cim Bom" şekline karşılıklı olarak söylenen tezahürat için, karşılarında kimse yoktu. Öncelikle Portekizli saha görevlilerine sarı demeyi öğretmeye çalıştılar ve bir süre başarılı oldular.

  Ardından saha kenarında yayın yapan TRT ekibine yönelen sarı kırımızılı taraftarlar, yayını sunan spiker Levent Özçelik'in de gülümsemesine neden oldular.
  Özçelik yayını "TRT sarı desene" tazahüratlarına rağmen sürdürürken, sarı kırmızılı taraftarları kırmayan isim ise yorumcu Ahmet Çakır oldu.

  Çakır taraftarların yanına giderek "Sarı" dedi ve daha sonra yayına dönüp; Ben gitmeseydim onlar buraya gelecekti" ifadesini kullandı. Bu sırada gülüşmeler yaşanırken oldukça renkli geçen bir canlı yayına imza atılmış olundu.