1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Şapkasız çıkmam abi...


 1. Rochas

  Rochas olduser

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  14.247
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Caspian

  [​IMG]
  4 Büyük Kulüp Başkanı, TTNET ile ortak gerçekleştirilen internet sponsorluğu projesi kapsamında bir araya geldi. Yıldırım, Polat, Demirören ve Şener önemli mesajlar verdi.
  TTNET, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor’a gelir getirecek "internet sponsorluğu" projesini uygulamaya koydu. Projenin tanıtımı için Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen
  toplantıya Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile birlikte 4 Büyük Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, Adnan Polat, Yıldırım Demirören ve Sadri Şener katıldı. Bakan Binali Yıldırım, dört büyük kulübün milyonlarca taraftarının bu projeye katılarak hem takımlarına destek olacağını, hem de internet kullanımının yaygınlaşmasına katkı sağlayacağını söyledi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "12 yıllık kulüp yönetiminde sponsorluklara önem verdik. Fenerbahçe'nin internet hizmetinin ismini sarı-lacivert internet olarak belirledik. Taraftarlar aynı kalitede, aynı fiyatlarla kendi kulüplerinin markasıyla alarak kulüplerine destek sağlayacaklardır" dedi. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, "Sponsorları başımızın üstünde taşırız. Barcelona'yı seyrettiniz. Onları yakalamak ancak sponsorlarla mümkün olur" ifadesini kullandı.