Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Bazılarınızın bildiği gibi Sansar son dönemde bazı sağlık problemleri yaşıyordu. Yine de sizleri madur
bırakmamak amacıyla Bakırköy,Antalya ve İzmir konserlerini de sahneleri kısa tutarakta olsa gerçekleştirdi. Geçirdiği birkaç operasyondan sonra
yapılan tetkiklerde karın bölgesinde tümöre rastlandı.. Bildiğiniz gibi 2007'den bu yana Adrenalin ve Seremoni Efendisi isimli albümlerini
yayınlamak,tanıtmak ve konserlerini vermek için sürekli kendini zorladı.
3 Ocak 2010 itibarıyle doktorumuzun başarılı olmasını kuvvetle muhtemel bulduğu bir kemoterapi tedavisine başlamış bulunuyoruz.Yaklaşık 4 ay sürecek
bu tedavi sebebiyle öncelikle "10 OCAKTA GERÇEKLEŞMESİ PLANLANAN ADANA KONSERİ" ni iptal etmek durumundayız.. Bu durumun organizatörler tarafından
bir sorumluluğu yoktur. Lütfen arkadaşlarınıza konserlerin iptal oluş sebebini açıklayın.
Bu konserlerin yanında Sansar Salvo isminin yer aldığı İstanbul konserleri de muhtemel olarak iptal olacaktır. Lakin belki doktor kontrolunde 1-2
parça seslendirmek için gelebiliriz.Bu süre zarfında çeşitli organizasyon tekliflerinizi değerlendiremeyeceğiz.
geri dönmemizi bekleyin..
mafsal.

Sansar'dan açıklama

"Arkadaşlar ben iyiyim. Arada ilaçların yan etkileri oluyor tabiki. Sıkıntı-bulantı gibi. Fakat onun dışında bir şey yok. Hiphoplife hatta Murat k da dahil destek gösteren herkese teşekkür ederim. Doktorlar zaten yüksek ihtimal iyileşeceğimi sadece "ufak kötü ihtimaller" olabileceğini söylüyorlar. Biz de bunu aklımıza getirmemeye çalışıyoruz. Bir süre etkiler dolayısıyla şarkı-albüm falan yapamayacağım tabiki. Canımı sıkan tek şey bu. Size bunu yazmak istedim. Birkaç tedaviden sonra daha bitkin olma ihtimalim var çünkü. Sanırım bu nokta ALLAH'ın bana "sağlığına dikkat et artık" dediği nokta oldu. Sabac Red'in "Commintment" şarkısında ne anlattığını anlıyorum yani. Ayrıca Patron'la da konuştum. O da kısa bi zaman sonra iyi olacak inşallah. Sesi iyi geliyordu. Kötü ihtimallere hazırlıklı olarak iyi haberlerimi bekleyin."

Sansar Salvo

Yukarı Alt