Cof

rank8
İşte resim :santa: yorumlarınızı bekliyorum. :D
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
1HP Zehir yemişsin hp potuna basınca hp en fazla 1 ' e kadar düşer açıkcası şans demiyorum :)
Bu arada char güzel :thumbsup:

Şans Değil Hocam,Zombie Yediğinde İçtiğin Her Pot Hp'i Azaltır..Azala Azala 1E Düşer ve 1DE İçsende Öyle Kalır ^^

F34RL3SS demiş ki:
herkezdeki bu wizard merakına anlam veremiyorum
tek yapabildikleri unique. pvp de tamam kabul ediyorum alayına tek atıyolar, ama şunuda kabul etmeleri gerekiyorki, melee attack ile tek yiolar :)

F34RL3SS demiş ki:
tek yapabildikleri unique. pvp de tamam kabul ediyorum alayına tek atıyolar, ama şunuda kabul etmeleri gerekiyorki, melee attack ile tek yiolar :)
+1905 helal olsun tam üstüne basmışsın :beer:

Misproject

Buralıyım
Bnm arkadaş karralarda kasıyoken zombi yedi hp si 1 e düştü, adamın biri de dalga geçmek için herkese yumruk atıp kaçıyodu arkadaşa geldi bi vurdu 2 arkadaş yerde adam pk oldu:D

F34RL3SS demiş ki:
Hem Hızlı Olması Hem Çok Fazla Dmg Vermesi Ve Daha Biçok Şey İnsanları Kendine Çekiyor Bence Wizardlar Birçok Şey İçin Yararlı Fazla Dmg ve Alanlı Vuruşları FWler için Vazgeçinilmez Partylerdede Arkalarda Durarak Hem Yatmıyor Hemde Fazla Vurduğu İçin Daha Hızlı Kasılıyor. Bunun Yanında Taxilerde Var Taxilerde Zaten Eline Kimsenin Su Dökemeyeceğine İnanıyorum. :oldie: Benden Bu Kadar:D

Yukarı Alt