arkadaşlar sanalikanın turkcel kampanyasındaki yeni kırmızı kahve makinesini aldım sizde deneyin öneririm ayrıca size resminide paylaşıcam ve ekleyin arkadaşlr beni nickim evrimsel yalnızoynamadan yorum atmayın biliyorum bir çok sanalikacı var bu forumda . :D

işte kahve makinemiz

evrimsel demiş ki:
arkadaşlar sanalikanın turkcel kampanyasındaki yeni kırmızı kahve makinesini aldım sizde deneyin öneririm ayrıca size resminide paylaşıcam ve ekleyin arkadaşlr beni nickim evrimsel yalnızoynamadan yorum atmayın biliyorum bir çok sanalikacı var bu forumda . :D

işte kahve makinemiz

Yani tabi oyun güzel bende bir süre oynadım ama oyunun çekici ve girilebilir olması için sanalikaya bazı şeyler gerekiyordu. Bu tarz birkaç oyun içi ürüne daha kampanya yapmışlar. Bunun faydası elbet olacaktır. Sanalika böyle devam ederse eski ihtişamına da tekrar kavuşur çok geç değil yani.

bende sanalika oynuyorum uzun süredir kampanya güzel geldi denemek istiyorum yapn arkdaslrdn yorumlarnı alablrmym

sanalika'nın buna benzer mobil ödemelere yönelik 2-3 kampanyası daha var yaz'a girerken bu tür kampanyalar sanalika için gerçekten çok güzel oluyor.Benimde ismim draxis arkadaş listesine eklerseniz beraber oynayabiliriz.

yaza özel güzel bi süpriz yaptı sanalika insanlarla tanısmam daha kolaylastı buna benzer önerebilecege bilceginiz extralar varmı?

evrimsel demiş ki:

işte kahve makinemiz

çok iyi kampanya hacı dayıı ben kullanıyorum foreverturkcell

COREtm demiş ki:
bende sanalika oynuyorum uzun süredir kampanya güzel geldi denemek istiyorum yapn arkdaslrdn yorumlarnı alablrmym
ben denedim kampanyayı gayette güzel olmuş kardeşm denemende fayda var hele benim gibi bir sanalikakoliksen :)

kırmızı kahve makina kampanyası baya uygunmus cok kıyak oldu kahveler bundan snra benden :P

Yukarı Alt