Günlerdir uğraşıyorum şu lanet şeyi bir türlü 4 4lük yapamadım. Bana herhangi bir program hiç farketmez, tüm programlar hazır iso dosyaları vs. Tam takım (directx, frame vs vs herşeyi kurulu yapacak şekilde) yardım edicek birini arıyorum. Karşılığı neyse vericem yeter artık olmadi: summer2:

Takımı
Galatasaray
bende sadece başlat durdur gibi seçenekler var, hiç guest tarzı bir oturum sahibi yok. Program sürümü + crackliliğiyle + windows sürümüyle alakasi olabilir belki.

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
bende sadece başlat durdur gibi seçenekler var, hiç guest tarzı bir oturum sahibi yok. Program sürümü + crackliliğiyle + windows sürümüyle alakasi olabilir belki.
bana seninkini verebilirmisin :starving:

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
bir dakika benimki vm virtualbox oracle'ın sen vmware demişsin pardon, farketmez dersen setupı yok da versiyonu falan yazar.
http://prntscr.com/2rcwr5
Şimdi onu hallettimde bu seferde directx 9 u kuramiyorum. Windows logo hatasi veriyor :)

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bulut sistem denesene hacim ne is yapacaksan. Windows Azure' ye bak mesela Windows'un bulut sistemi

Bu mesaj Temet Nosce rumuzlu uyeden alinti yapildi
Temet Nosce demiş ki:
Bulut sistem denesene hacim ne is yapacaksan. Windows Azure' ye bak mesela Windows'un bulut sistemi

Lol açabilecek bi sanal sürücü dostum :muck:

dün kurdum bendede guest hesabı olarak açıyor ama sistem çalışıyor guest ile alıp veremediğin nedir? :mrgreen: Sistem mi çalışmıyor ?

Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
dün kurdum bendede guest hesabı olarak açıyor ama sistem çalışıyor guest ile alıp veremediğin nedir? :mrgreen: Sistem mi çalışmıyor ?
Guest ile bi derdim yok :) derdim directX ile kuramiyordum admin olmaniz gerekiyir falan diye okudum forumlarda denedim. Ama hala kuramiyorum windows logo hatasi veriyor. MicroXP ve normal XP de denememe ragmen 2sindede basaramiyorum

Yukarı Alt