1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Sanal alemde ihanet ölüm getirdi


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Almanya'da kıskanç koca, online oyun arkadaşına aşık olan karısını bıçaklayarak öldürdü.

  Sanal bir dünyanın üyesi olarak oynanan 'Rappelz' adlı oyunda romantik bir ilişki yaşamaya başlayan 37 yaşındaki kadın, 48 yaşındaki kocası Vladimir G.'ye durumu açıklayarak "Artık seni sevmiyorum" dedi.

  Çift bunun üzerine kavga etmeye başladı. Sonunda gözü dönen adam, karısını 17 kez yüzünden, göğsünden ve üç kez de kalbinden bıçaklayarak öldürdü.

  14 Mart'ta meydana gelen cinayetle ilgili olarak dün Bonn mahkemesine çıkarılan katil koca, "Herşey ocak ayına kadar iyi gidiyordu. Ta ki ocakta o bilgisayarın başına oturup oyun oynamaya başlayıncaya dek. Günde bazen 16 saate kadar bilgisayar başında oturuyordu. Ne oynadığını bilmiyordum. Oyunda insanlar vuruluyor, kaçırılıyordu. Ona "Bunu yapamazsın" dedim. O da 'Artık seni sevmiyorum. Birşeyler bitti.' yanıtını verdi. Bu beni bitirdi. Sonra o kavga sırasında ruhumda bir şeylerin parçalandığını hissettim. Çok güzel bir hayatımız, iki çocuğumuz vardı " diye konuştu.

  Çiftin 12 yaşındaki oğlu ile üç yaşındaki kızı da cinayet sırasında evdeydi.

  Vladimir şöyle devam etti: "Votka içmiştim, tam emin değilim - bir şeyler söyledi- Ne olduğundan emin değilim, elime bir bir bıçak aldım ve sonra o yere yığıldı. O an içinde bulunduğum durumu tam olarak açıklayamam."

  Duruşmaya pazartesi günü devam edilmesine ve gelecek duruşmada kurbanın sanal sevgilisinin de kimliğinin tespit edilerek ifadesine başvurulmasına karar verildi.

  Olayın ironik bir tarafı da var. Zira kadın öldüğü sırada internet üzerinden konuştuğu kişinin gerçekten bir erkek olup olmadığını bilmiyordu.