Beyler Yeni Galaxy S3 aldım eğer aranızda kullanan varsa işime yarar programlar varsa verebilirseniz sevinirim birde hani tuş kilidi açmak için Şifre falan soruyo ya onu nasıl yapıcaz? Hani kendine ait tuşları belirliyosun sürüklüyosun falan filan tam anlatamadım ama sorry :D

Ayarlar > guvenlik ve konum > ekran kilidi ayarla > model i sec orda kendisi once gosteriyo nasil yapilacagini.

Uygulama olarak tubemate youtube dan muzik indirmek icin indirebilirsin. Tvgo canli tv ringtone edit zil sesi olusturmak icin guzel programlar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Cihazı rootla , titanium backup yükle.Advanced Kill Task Manager , AutoKiller Memory , Vlc Player , El feneri yükle.

Kemalist demiş ki:
Cihazı rootla , titanium backup yükle.Advanced Kill Task Manager , AutoKiller Memory , Vlc Player , El feneri yükle.
Sayın başkanım keşke bunların ne işe yaradığınıda yazsaydın hiç bişey anlamadım :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CosmicGate demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Sayın başkanım keşke bunların ne işe yaradığınıda yazsaydın hiç bişey anlamadım :P
Google'a yazsaydın detaylı bir anlatım çıkardı ama yazayım ben yinede :)

Titanium backup , telefona yüklediğin uygulamaları dondurmaya , yedeklemeye ve silmeye yarıyor.Atıyorum Svoice uygulaması gereksiz yere çalışıyor mesela Türkiye'de.Haliyle bunu boşu boşuna telefonda barındırmamıza gerek yok.Gidiyorsun titanium backup'tan bu uygulamayı donduruyorsun ve boşu boşuna ram harcamıyor.Böyle bütün gereksiz programları kapattığında hem şarj seviyesi hemde performansı artıyor telefonun.

Advanced task kill manager , arkaplanda çalışan uygulamaları kısmen kapatır.Ram'i rahatlatır ve yine şarj süresine katkısı vardır.
AutoKiller Memory ile Quick restart yapıp telefonunu hızlı bir şekilde yeniden başlatabilirsin.Android 8-9 saat açık kaldığında arkada bir sürü çalışan uygulama birikir , bu gereksiz uygulamaların hepsinden kurtulursun restart ile.
Vlc player'ı açıklamama gerek yok sanırım.
El feneri de , telefonun arkasında ki flaşı kullanarak el feneri görevi görüyor.Merdiven çıkarken vs yararı oluyor ama gereksiz yere kullanmamak lazım.

Yukarı Alt