Telefonu alalı 2 hafta filan oluyor. Yeni telefon alacaklara ve ne alsam diye karar veremeyenlere...Bu gerçekten süper bir telefon. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Wi-fi si güzel. Ses iyi. Çözünürlük süper. Tek sorun flaş ın olmaması. Dokunmatik ekran. Gayet yakışıklı bir telefon. Yandan klavye açılıyor ve kullanması çok basit. Kullanırken insana zevk veriyor.

Samsung Corby serisinin en üst modeli olan Corby Pro B5310, öncelikle seride bulunan diğer modellerle benzer dış hatlarıyla dikkat çekiyor.
Corby Pro’yu diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise kayarak açılan tam Q klavyeye sahip olması. Klavyedeki tuşların büyüklüğü ve de basıldığında alınan his, hızlı yazı yazabilmek için çok uygun.
Kayar kapak şeklinde açılan klavyenin dezavantajı ise kalınlık olmuş. Corby Pro’nun kalınlığı seriye ait diğer modellerden daha fazla. Corby Pro için kısaca tombul bir telefon diyebiliriz.

Fiyat : 590 TL

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bende telefonlara karşı özel ilgi kalmadığı için pek iyi kötü diyemem ama tasarımı dediğim gibi ikisinin ortak noktalarını almış ve uygun fiyata hizmete sunulmuş ^^

CHaKaLL

Öğretiyorum
Görünümü hoş fakat biraz bayanımsı bir telefon gibime geldi.Madem dokunmatik ekran 16kk çözünürlük yapıyorsun 3mp yerine koy bir 5mp kamera+carl zies flash mercekli kamerada tam olsun dimi =)
Ps:Çok hassas bir telefon.Hor kulanılır ise çok baş ağrısı yapar.Allah muhafaza ekrandan dolayı bir garantiye versen 2 hafta telefonsuz kalırsın :D
(Dokunmatik ekranlar az biraz pahalı olduğundan pek teknik servislerde bulunmayan bir Elektronik parçadır.Aman diyim kullanıcı arızasından dolayı garantiye verme 200 TL den aşağı kurtarmaz demedi deme ibrahim ^^ )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mike 600tl paranı biriktir iphone al ikinci el daha iyi bence bunlara paranı verme.

extraloob demiş ki:
mike 600tl paranı biriktir iphone al ikinci el daha iyi bence bunlara paranı verme.
Çalışmıyorum,öğrenciyim. :/ Gönül ister ki iPhone olsun ama bu bana yeter yav :P

bugün %80 ihtimalle alacağız inşallah bir aksilik olmaz. pray: pray: pray:

Mike Shinoda demiş ki:
extraloob demiş ki:
Çalışmıyorum,öğrenciyim. :/ Gönül ister ki iPhone olsun ama bu bana yeter yav :P

bugün %80 ihtimalle alacağız inşallah bir aksilik olmaz. pray: pray: pray:
Hamdolsun aldım telefonu. iPhone alamıyorsanız bu telefonu alın başka da birşey demiyorum. :santa: :buddha:

Yukarı Alt