1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Samsung çok işlevli yazıcılar


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.451
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Samsung çok işlevli yazıcılar


  [​IMG]


  Samsung'un yazıcı, tarayıcı, faks ve fotokopi işlevlerini bir arada sunan çok işlevli ürünlerine üç yeni model daha eklendi. SCX-4600, SCX-4623F ve SCX-4623FN model çok işlevli siyah-beyaz lazer yazıcılar, Samsung'un özellikle internet sayfalarını zahmetsize kağıda dökmek için geliştirdiği teknolojileri bünyelerinde barındırıyor.

  Bu teknolojilerden biri olan Print Screen özelliği ile, ekranda o esnada görüntülenen web sayfaları kolayca kağıda dökülebiliyor. SCX-4600 ve SCX-4623F model yazıcılarda bulunan Print Screen tuşuna 2 saniyeye kadar basılı tutulduğunda yazıcı, ekrandaki web tarayıcısı pencerelerinin tümünün içeriğinin çıktısını alıyor. Bu tuşa 2 saniyeden uzun basıldığında ise, sadece etkin pencerenin içeriği yazdırılıyor. Samsung'un AnyWeb Print adını verdiği yazılım ise, farklı web sayfalarının içeriklerini sürükle-bırak yöntemiyle tek bir belgede toplayıp, bu içeriği TIFF veya PDF biçiminde dosyalara dönüştürülebiliyor.


  [​IMG]


  Samsung SCX serisi yazıcılar kullanıcılara kimlik kartı kopyalama, klonlama ve poster kopyalama gibi çeşitli baskı seçenekleri de sunuyor. Ayrıca bu cihazlar, Samsung'un Mavi Pusula (Blue Compass) adını verdiği, kullanıcı dostu bir grafik arayüze sahip. Bu grafik arayüz sayesinde baskı, kopyalama, tarama ve faks işlemleri yönetilebiliyor; ayrıca yürütülen işin durumu, toner seviyesi, kağıt sıkışması, kağıt yükleme ve kapak açık gibi uyarılar da aynı anda görüntülenebiliyor.

  Samsung SCX-4623F ve SCX-4623FN model çok işlevli yazıcılar, bünyelerinde faks gönderip alma yeteneğini barındırıyor. Kendi başına bir faks cihazı olarak da kullanılabilen bu yazıcılar, gelen faksları doğrudan bağlantı veya yerel ağ üzerinden bilgisayarlara iletme ve bilgisayardaki belgeleri faks mesajı halinde gönderme seçeneklerini kullanıcıya sunuyor.


  [​IMG]
   
 2. tonerci33

  tonerci33 rank8

  Kayıt:
  4 Eylül 2010
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  merhaba
  yazıcların teknik ozellikleri guzel olsada birde dolumcu gozuyle bakalım

  2008 ve 2010 yıllarında yazıcılara sadece chip takılıyordu-2010 yılı itibariyle laser yazıclarda entegre ve yazılım yuklemeleri yapılıyor.yanı 2010 yılında ve sonrasında yazıcı aldıysanız,dolumla berber aynı anda veya belirli bir sure sonra yazılım yuklemesi veya cihazınıza sonsuz chip(entegre takmak durumunda kalmanız cok acık ve net.
  cok zenginseniz sadece ve kullandığınız tonerde bittiyse-direk gider 150 tl verip tonerin yenısını alırsnız ve 1500 sayfa cıktı alırsınz.
  makul değerlerde kendi capında bir firmaysanız ve butcenize gore birseyler yapmak istiyorsanız;

  1.dolum 25 tl

  2.entegre veya yazılım 40 tl

  sonuc :2010 yılı itibariyle tonerlerın parca omru 2000 kopyadır yanı doldursanız bile her halıyle gidip yenı bir toner alacaksınız her 2 kullanımda..

  sonuc olarak :
  bir bilene danısmadan Lutfen yazıcı almayınız

  buyuk birmaysanız benım size tavsiyem gidin fotopi makınası alın