1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Samsung çok işlevli yazıcı ailesine üç yeni ürün ekledi!


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.461
  Beğenilen Mesajlar:
  364
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Samsung çok işlevli yazıcı ailesine üç yeni ürün ekledi!


  [​IMG]


  Samsung'un yazıcı, tarayıcı, faks ve fotokopi işlevlerini bir arada sunan çok işlevli ürünlerine üç yeni model daha eklendi. SCX-4600, SCX-4623F ve SCX-4623FN model çok işlevli siyah-beyaz lazer yazıcılar, Samsung'un özellikle internet sayfalarını zahmetsize kağıda dökmek için geliştirdiği teknolojileri bünyelerinde barındırıyor.

  Bu teknolojilerden biri olan Print Screen özelliği ile, ekranda o esnada görüntülenen web sayfaları kolayca kağıda dökülebiliyor. SCX-4600 ve SCX-4623F model yazıcılarda bulunan Print Screen tuşuna 2 saniyeye kadar basılı tutulduğunda yazıcı, ekrandaki web tarayıcısı pencerelerinin tümünün içeriğinin çıktısını alıyor. Bu tuşa 2 saniyeden uzun basıldığında ise, sadece etkin pencerenin içeriği yazdırılıyor. Samsung'un AnyWeb Print adını verdiği yazılım ise, farklı web sayfalarının içeriklerini sürükle-bırak yöntemiyle tek bir belgede toplayıp, bu içeriği TIFF veya PDF biçiminde dosyalara dönüştürülebiliyor.


  [​IMG]


  Samsung SCX serisi yazıcılar kullanıcılara kimlik kartı kopyalama, klonlama ve poster kopyalama gibi çeşitli baskı seçenekleri de sunuyor. Ayrıca bu cihazlar, Samsung'un Mavi Pusula (Blue Compass) adını verdiği, kullanıcı dostu bir grafik arayüze sahip. Bu grafik arayüz sayesinde baskı, kopyalama, tarama ve faks işlemleri yönetilebiliyor; ayrıca yürütülen işin durumu, toner seviyesi, kağıt sıkışması, kağıt yükleme ve kapak açık gibi uyarılar da aynı anda görüntülenebiliyor.

  Samsung SCX-4623F ve SCX-4623FN model çok işlevli yazıcılar, bünyelerinde faks gönderip alma yeteneğini barındırıyor. Kendi başına bir faks cihazı olarak da kullanılabilen bu yazıcılar, gelen faksları doğrudan bağlantı veya yerel ağ üzerinden bilgisayarlara iletme ve bilgisayardaki belgeleri faks mesajı halinde gönderme seçeneklerini kullanıcıya sunuyor.


  [​IMG]
   
 2. BoOoOS

  BoOoOS rank8

  Kayıt:
  20 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.346
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  pc donanım
  Şehir:
  suz

  İlgi çekici özellikleri de iyi. Yazıcı alıcam bende bunu alabilirim.
   
 3. sweetCHIEF

  sweetCHIEF globalmod

  Kayıt:
  24 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  19.693
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Beykoz

  Çok kaba duruyor.