Barcelona - Manchester United

• Barça

Votes: 113 57,7%
  • Manu

Votes: 83 42,3%

• Total voters
    196
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
El Verano demiş ki:
@extra,
Carlsbergleri hazırla,maç hareketli geçicek.^^

hazırladım üstadım hazırladım heyecan dorukta deli asrın maçı olacak son dakikasına kadar maçtayım herkese afiyet olsun cheerssss :beer: :beer:

extraloob demiş ki:
El Verano demiş ki:
@extra,
Carlsbergleri hazırla,maç hareketli geçicek.^^

hazırladım üstadım hazırladım heyecan dorukta deli asrın maçı olacak son dakikasına kadar maçtayım herkese afiyet olsun cheerssss :beer: :beer:
Yeşilin asaleti birayla süslenince,yanındada ŞMP L. Final olunca beni yanlız bırakmıyor. :beer:

Ne maç oluyor yahu..Barca orta sahası ile maçı önde götürüyor,ancak ani bir gol ile sarsılabilir.
Messi'nin ayağındaki topu izlerken dahi başım dönüyor.Bu adamlar top kralı. :)

Prada

Ben neden Barcelonada doğmadım :P

Bu Barcanın oynadığı şey futbolsa bizim Turkcell Super Lig de oynanan başka birşey. Criket mi desem su topu mu desem :P ManU sefilleri oynuyor.

Ikinci yarı eğer ManU Kupa gidiyor diye bastırmaya kalkarsa Barca tarihi fark atar. Adamlar 3 pasta çakıp geçiyor :P :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ManU'da orta saha denen bir şey yoktu. Barça çok rahattı. Eğer ManU orta saha sorununu çözemezse kupa uçar :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilk 15 dk. manu oynadı barça izledi, ikinci 15 dk. barça oynadı manu izledi lakin kadroları gördüğüm an şunu söyledim barça barçalar manunun ortasahası çok pertmiş fletcher'da yokmuş uff lakin SIR Alex Ferguson ikinci yarı okursa maçı eminim çok kanlı bir ikinci yarı bizi bekliyor carlsberg'de ayrı güzel kardşeimmm :P

Prada

O kupa gitti barcaya :P Hatta maç sonucu 3-0 ^^ Daha messi çakacak henry çakacak 4-0 ada kabulum :P

TSL'de ki en zevkli derbilere on basan bir derbi izliyoruz.Yanındada carlsberg şerbet gibi.^^
- Henry'i ne kadar durgun görsemde,maçın kaderini değiştirebilecek bir yapıya sahip.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rahat olun siz karşınızda geöen yılın şampiyonu manu var hocamız sir alex ferguson eğer o da bu maçı okuyamazsa kimse okuyamaz tevez girince görüşeceğiz futbol nasıl oynanıyor hep beraber izleyeceğiz bir orta saha bir tevez girmesi lazım az kaldı asrın en kanlı 2.nci yarısı başlayacak birazdan carlsberg'leri dolabtan çıkartın hakem düdüğü öttürür bu çocuk carlsberg'ten ikinci yarının ilk yudumunu alır bayılıyorum bu biraya sırf maçlara özel yaptım onu kutsanım bir nevi veya totem de denebilir ahahahaaa hadi yaa başlasın fanatik manu taraftarı olarak manuuuu rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz diyorum ve tevez'i bekliyorummmmmmmmmmmmm :beer: :beer: :starving: :headbang: :headbang: :kalp: :muck: :buddha:

Prada

extraloob demiş ki:
ilk 15 dk. manu oynadı barça izledi, ikinci 15 dk. barça oynadı manu izledi lakin kadroları gördüğüm an şunu söyledim barça barçalar manunun ortasahası çok pertmiş fletcher'da yokmuş uff lakin SIR Alex Ferguson ikinci yarı okursa maçı eminim çok kanlı bir ikinci yarı bizi bekliyor carlsberg'de ayrı güzel kardşeimmm :P

Baba ManU deli gibi bastırmaya kalkarsa 5 lik yapar Barca. Demedi deme heriflerin istediği şey zaten ManU üzerlerine gelsin tak tak 3 pasta golü çaksınlar.. Ilk gol zaten bunun eseri. ManU akıllandı gidemiyor gol atayım derken ard arda çakmasınlar diye :P

Yukarı Alt