Şampiyonlar Ligi C grubunda Bursaspor ne yapar ?

• Gruptan çıkar.

Votes: 5 33,3%
  • UEFA Avrupa Ligi'ne gider.

• Grubu sonuncu tamamlar ve elenir.

• Total voters
    15
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
UEFA Şampiyonlar Ligi C grubunda ile Man. United, Valencia ve G. Rangers ile eşleşen Bursaspor sizce ne yapar?

Kuzenle bahse girdik o en kötü 3. olacak dedi kazanırsa BJK Store'den lisanslı ürün alacağım ben kazanırsam o Fenerium'dan bir ürün alacak, ben grupta 4. olur dedim 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Manu zati zirvede onu ayıralım, ee Valencia ne olacak bence direk onu da ayıralım gelelim rangers'a ülkesinde 30 kez şampiyon olmuş Celtic ile devamlı zirvede yer alan Britania'nın kuzeydoğusunun asi çocukları parçalamazmı Bursa'yı bence parçalar bu bağlamda 0 çeker döneriz.

extraloob demiş ki:
Manu zati zirvede onu ayıralım, ee Valencia ne olacak bence direk onu da ayıralım gelelim rangers'a ülkesinde 30 kez şampiyon olmuş Celtic ile devamlı zirvede yer alan Britania'nın kuzeydoğusunun asi çocukları parçalamazmı Bursa'yı bence parçalar bu bağlamda 0 çeker döneriz.
Top yuvarlaktır hocam :mrgreen:

Hırslı olan kaybeder bence biraz daha sakin olup tecrübeli bir takım gibi maçlara çıkmalı hırs düşkünü olursa - tam tersi tedbirli sakin bir oyun sergilerse + Grub 2.sı veya 1.si olur

Guathema demiş ki:
Hırslı olan kaybeder bence biraz daha sakin olup tecrübeli bir takım gibi maçlara çıkmalı hırs düşkünü olursa - tam tersi tedbirli sakin bir oyun sergilerse + Grub 2.sı veya 1.si olur
1. si olur dediğine göre futboldan pek anlamıyorsun sanırım :lol:

Irony Of Fate demiş ki:
Guathema demiş ki:
1. si olur dediğine göre futboldan pek anlamıyorsun sanırım :lol:
sanırım sen anlamıyorsun Bursa spor turkcell süper lig şampiyonu olmuş bir takım Şampiyonlar ligindede kolay takım yoktur diye düşünüyorum BS'de bunlardan birtanesi futbol bu herşeye açık benim düşüncem tabi bunlar :beer:
Ps: Başkanlar Büyük Düşünür 8)

Yukarı Alt