Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
- Resim Silinmiş.​

Sarı-lacivertlilerden "güvenoyu" alan Dede, çifte başarı yakalarsa Barcelona'lı yıldız futbolcuyu gelecek sezon kadrosunda görecek.

Eto'yu getirelim

Sarı-lacivertlilerden "güvenoyu" alan Dede, çifte başarı yakalarsa Barcelona'lı yıldız futbolcuyu gelecek sezon kadrosunda görecek.

İnancımız tam

Fenerbahçe yönetimi, teknik direktör Aragones'e önümüzdeki sezon için istediği transferi yapacağına söz verdi. Ancak bir şartla; "Önce takımı şampiyon yap." İspanyol hoca ile toplantı yapan yöneticiler, her türlü eleştiriye karşın arkasında olduklarını dile getirerek, "Sana güveniyoruz. Takımı şampiyon yapacağına inancımız
sonsuz. Bunu başar, önümüzdeki sezon istediğin futbolcuyu getireceğimize söz veriyoruz" dediler.

Hedef Avrupa

Özellikle başkan Aziz Yıldırım'ın yıllardır hasret kalınan Türkiye Kupası özlemininin de artık bitmesini istediğini ileten sarı-lacivertliler, iki kupayı birden alırsa önümüzdeki sezon Avrupa'da başarıya ulaşılmasını sağlayacak kadro için Aragones'e garanti verdiler. Tecrübeli teknik adamın kafasındaki ilk ismin Barcelona'lı Eto'o olduğunu söylediği ve yönetimin de "Kupaları getir, gerisini düşünme" dediği öğrenildi.
Yılmaz ŞENOL

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adamın tüm kariyerine yazık ya , ben bu adamı iyi bilirdim saygın bir oyuncuydu camia'da şimdi haline bak fenerbahçe formasını giydirmişler yazık lan :?

Absence

''Kupaları getir gerisini düşünme'' demiştir.
Geçen sene Transfer döneminde Eto ile görüşülmüştür bunlar doğrudur lakin Guiza-Aragones-Emre üçlüsüne uzun vadede yatırılan paralar nedeni ile Bonservisi karşılanamamıştır.Azizin Eto' ya tekrar doneceğini sanmıyorum

Yukarı Alt