Sevgindir bizi yaşatan, sevgindir ayakta tutan eğer sonunda ölmek varsa yolunda bir can feda olsun bursaspora.Bir can feda olsun yeşil beyaza ayakta tutan bizi aşkındır, texaslılar sana aşıktır. Bursasporlu olmak ayrıcalıktır.
Sampiyonluk bize yakışır,şampiyonluk bize yakışır...

Tv'de şu dakikaları izlerken bu dakikalar geldi önüme ve ben takımımdan gerçekten utandım 50bin kişi çocuklar gibi eğleniyorlar en çokta üzülücekleri zaman :roll:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Puhahah bende dedim ulan Bursa son dk gol mü yedi de bunlar seviniyor açıyorum bakıyorum o tarafta da onlar seviniyor Allah Allah diyorum noluyoruz len :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
Puhahah bende dedim ulan Bursa son dk gol mü yedi de bunlar seviniyor açıyorum bakıyorum o tarafta da onlar seviniyor Allah Allah diyorum noluyoruz len :mrgreen:
Keşke iki kupa yapılsa ikisinede verilse :P :P

Absence

Stadda olay olmasın diye zannedersem anons yapıyor bizim salak anonsçu bursada beraberlik var diye onun yüzünden önce bizimkiler maçı bırakıyor pas yapıyor v.s belki gol olcak son pozisyon ondan sonrada fenerbahçe şampiyon anonsu geliyor herkes dalıyor haliyle

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Absence demiş ki:
Stadda olay olmasın diye zannedersem anons yapıyor bizim salak anonsçu bursada beraberlik var diye onun yüzünden önce bizimkiler maçı bırakıyor pas yapıyor v.s belki gol olcak son pozisyon ondan sonrada fenerbahçe şampiyon anonsu geliyor herkes dalıyor haliyle
Zaten son saniyeler baktım salakça pas yapmaya başladılar, top Volkan 'a geldi serbest vuruştan, herkes orta bekliyordu .. Ahahah Anansçu büyük ihtimal kovulur :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas

aids

Kadıköyde Şampiyon Fener diye bağırıp 50 bin kişiyi ayağa kaldırıp sonrada g*t etmek....

beşiktaşlılık böyle bişi

Yukarı Alt