1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Samimi itiraf


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...

  "Böyle ayrılmak istemezdim. Bursaspor'da çok güzel günlerim geçti."

  [​IMG]

  Galatasaraylı Sercan Yıldırım, Bursaspor'da çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek, 'Böyle ayrılmak istemezdim' ifadesini kullandı.

  Yıldırım, Bursa'da yayımlanan Olay Gazetesi'ne verdiği özel röportajda, her zaman Bursaspor'un bir taraftarı olduğunu ve öyle de kalacağını belirtti.

  Birtakım sorunlar yaşansa da Bursa'dan alnı açık ayrıldığını ifade eden Yıldırım, kendisine emek verenlerin hakkını ödeyemeyeceğini bildirdi.

  Bursaspor'un her zaman gönlünde ayrı bir yeri olacağını dile getiren Yıldırım, şunları kaydetti:
  'Böyle ayrılmak istemezdim. Bursaspor'da çok güzel günlerim geçti. Burada kimsenin hakkını ödeyemem. Sercan, Sercan olduysa bu Bursaspor sayesindedir. Kimsenin kalbini kırmadım. Bunu kimse inkar edemez. Birtakım sorunlar yaşansa da alnım açık ayrıldım. Yeri geldi benim hakkımda çok şeyler söylendi. Çok eleştirildim ama kimsenin kalbini kırmadım. Sonuçta bana kızsalar bile Bursaspor camiası her zaman sahip çıktı. Şampiyonlukta emeğim olduğuna inanıyorum. Sonuçta taraftara bir şampiyonluk vererek ayrıldım. Artık yeni bir yol çizdim kendime. Kısmet böyleymiş.'

  Bursaspor'un yeni bir yapılanmaya girdiğini vurgulayan Yıldırım, 'Uyum süreci tabii ki olacaktır. Ben televizyon başında Bursaspor'u izleyip keyif almak istiyorum. İnşallah başarılı olurlar. Galatasaray'da yavaş yavaş forma giymeye başladım. Antrenman eksiğimi kapatmaya çalışıyorum. Özgüvenim tekrar yerine geliyor. Umarım başarılı olurum ve adımdan tekrar söz ettirmeyi başarırım' ifadelerini kullandı.