Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Siz bu yaptığınızı iyi bir şey mi sanıyorsunuz? İncide bulunan 2-3 tane gerizekalı herifin bizim dinimizce ilahi yi gidip orda burda meze yapması hoşunuza mı gidiyor ? üstüne üstün bide gelip burda paylaşıp makarasını yapıyosunuz ayıptır,günahtır. Kendinize gelin Türk Evlatları..

Kivi demiş ki:
Siz bu yaptığınızı iyi bir şey mi sanıyorsunuz? İncide bulunan 2-3 tane gerizekalı herifin bizim dinimizce ilahi yi gidip orda burda meze yapması hoşunuza mı gidiyor ? üstüne üstün bide gelip burda paylaşıp makarasını yapıyosunuz ayıptır,günahtır. Kendinize gelin Türk Evlatları..
sanane kardeşim bizim derdimiz senimi gerdi anlayamadım?

Kivi demiş ki:

ee Doğru söze ne denir. inci sözlük gibi toplulukların %85 i 0-15 yaş arası sanırım bu arkadaşlarda bunun içine dahil :coffee:

Kavga cikmasin, benden demesi.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Tamam dostlar bir durum yok. Arkadasımız komik bulmus koymus buraya bir sakıncası yok. Ek olarak din ile dalga tarzı bir düsüncesi oldugunu da zannetmiyorum. Ha bu kadar rahatsız ediyorsa şayet; bu da bosa durmuyor. Burada tartısmak yerine konuyu bildirmeniz hem bize kolaylık saglar hem de tartısma ortamı dogmaz :beer:

İnciye laf eder burda bıdı bıdı konuşur.
akirt-detected-t263793.html
bu nedir? inci değil mi?

Bana göre komik bu paylaştıgım itirazı olan varsa gidebilirler.Kimsenin buraya gelip buraya eleştirme hakkı yok

CosmicGate demiş ki:
Kivi demiş ki:
sanane kardeşim bizim derdimiz senimi gerdi anlayamadım?
Bak evladım sen daha dünkü çocuksun. O yüzden kendini bir b*k sanıpta öyle artiz artiz cevaplar verme bana. İnci de takılanların % 99 u 9-14 yaş arası oldugu için senin beynin bunu kavrıyamıyor.Ben sana doğru yolu gösterdikçe sen illa ben adam olmuyacağım diyosun.Önce kendini bir düzelt ardından ilahilerle felan alay geçmeye başla ki düzgün bir birey olursan böyle şeyler paylaşmazsın zaten... Sana bunları yazdım ama sen anlıyamazsın bunları muhtemelen sertçe bi tepki verirsin bu cevabıma karşılık.Buda sana yakışır :byes:

@
NeoniK :muck: :kalp:

CosmicGate demiş ki:
bu nedir? inci değil mi?

Bana göre komik bu paylaştıgım itirazı olan varsa gidebilirler.Kimsenin buraya gelip buraya eleştirme hakkı yok
ben burada ilahi türünden birşeyle hayvanların oynayışını göremiyorum pek cicioe2

Merak etme yavrucugum.Benim yaşım belli sana izah etmeme gerek yok.
İnci de takılanların % 99 u 9-14 yaş arası
Belli senin inciciler canını çok yakmış hıncımı nereden alırım diye parala kendini.
bana dün kü b*k diyene bakın pff gece gece güldürdü :mrgreen:
mümkünse bir daha konularıma cevap yazma kimse senin seviyene inmek zorunda değil burada

Xperyon

Bilgiliyim
Hakkaten oha artık bunun bile dine çevrilmesi yani şaşırıyorum yıl olmuş 2012.Beyinler kalmış 2k12 yani bu paylaşımın dinle ne alakası var.Arkadaki ilahi ile dalga geçer adam neyse kuş'un yaptığı hareketler komik yani temada ilahi var diye gülmeyelimmi ona bakarsan Arkasında Müzik olan ilahi günah bunu herkez bilir tek günah olmayan tefle yapılan ilahi yani boş konuşuyorsun "Kivi" kusura bakma.

Kivi demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
bu nedir? inci değil mi?

ben burada ilahi türünden birşeyle hayvanların oynayışını göremiyorum pek cicioe2
Ergen misin? cicioe2
Benim orada belirtmek istediğim ilahi veya başka birşey değil.Körmüsün bilmiyorum ama oraya yazmışım zaten sonuçta bu paylaştıgında inciden alınmadır. ve Demek oluyo ki sende inci takip ediyorsun ve yaşın 9 bile değildir muhtemelen :P

Ben kaçıyorum iyi geceler herkese.

Kivi bundan sonra yorum yaparken aklını kullan biraz. Önce düşün sonra yaz yorumu hadi canım başka kapıya ve mümkünse benim açtıgım konulara yorum atmayı ver bi zahmet. :wink1:

once bunu izleyin,sonra swfyi izleyin.komik bi taraflarini farkedersiniz. :nod: swfyle bu goruntuleri bagdastirin kafanizda :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
@
Cosmic belli güzelim senin olgunlugun yaptıgın flood larla :)
Ayrıca bu inciler ne yapıp da benim canımı acıtabilirler ki ? Sende onlar gibi acizsin işte..

Şakirt kuran talebesi demek sen onu bi hayvana benzeterek(haşa)bu şekilde alay konusuna alırsan dinden çıkabilirsin kardeşim bende sözlük yazarıyım ama hiç yazmadım sözlük resmen insanları dinsizleştiriyor.

Herkesin dini,ahlakı kendinedir. Birilerini rencide etmeye,bilmediğiniz kelimeleri,davranışları,kişileri eşşek şakalarına alet etmeye kimsenin hakkı yok.

İnsanlardan saygı ve sevgi görmek istiyorsanız önce siz onlara saygı ve sevginizi göstermelisiniz.

Burası bilmem ne sözlük değil. Haddinizi aşmayın.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt