bende bikez karakorama geçerkenki geçite sıkışmıştım yanimda return scroll olmasa çıkamazdim walla

valla kardes hemen returun basması lazım o orda sıkısmıs :mrgreen: of bıde returun yoksa allah tek yolu var silkle retrun alıcak :lol:

Beijo

Bilgiliyim
benim bi charımda bug da kaldı öyle girdiğim gibi dc yiyorum silkle alınan returndan kullansam işlermiki hemen dc yiyorum çünkü ?

iCe_diVe

Bilgiliyim
bende takla makanda lord yarkana giderken bi yerde kalmışdı her girişimde ekran kartı hatası veriyordu en sonunda cafeye gitti kurtardım çarı Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Elemanın videoyla birlikte Bug Reporta bildirmesi lazım durumu...Yok yere Köprü altı charı olmuş yavv... Rolling Eyes

beyler cokl kolay benım arkadasım wardı ole taklada bı yerde kalmıstı bole hareket edemeden 5 sn de dc yıyodu bende tam kordınatlara gıttım sytan cekıp tekte oldurdum dc yedı ama shıre dondu charı kurtardık sneın ıcın %10 expını feda edecek arkadasın warsa bence sole ama galıba ıcerıde gozukuosun sen (zone) detective

önce oyuna girerken char nasıl vazıyette baksın strat yasına tıklandıgı anda char oyunda demektir arkadaşlar eger tuttura bilirse charı geri dogru getirebilirse mause ile tahmini olarka char cıkacaktır aynısı banada oldu sucrula bassın yoksa arkadaşıyla partiye girsin arkadaşıda oraya gidip partiden exchange atıp sucrul versin olayy bu

KhulteghinKhan demiş ki:
sucrula bassın yoksa arkadaşıyla partiye girsin arkadaşıda oraya gidip partiden exchange atıp sucrul versin olayy bu
Hahahah video u izledinmi 5 sn olmadan dc yiyor nasıl pt gircek alcak :mrgreen:

kajmerim demiş ki:
KhulteghinKhan demiş ki:
sucrula bassın yoksa arkadaşıyla partiye girsin arkadaşıda oraya gidip partiden exchange atıp sucrul versin olayy bu
Hahahah video u izledinmi 5 sn olmadan dc yiyor nasıl pt gircek alcak :mrgreen:
charı yerinden kımıldatırsa char dc yemeyecektir eğer kurtulursa sucrulla cıkabilir

Beijo

Bilgiliyim
ben en az 10 kere bug reportla bildirdim charımı dw nin yanındaki dağda kaldı benimkide ama hiç bişi yaptıkları yok video ile yollasam bi çözüm bulurlarmiki Rolling Eyes

beylerrr bence pacthten sonra belkı kurtulur :lolmuch: :lolmuch:
ama hakkattende kopru altı olmus bu arada gecen gun benım adam da hotandakı guıldcı adamın orada kopru altına dustu de Allahtan return cektım kurtuldu
ama duymustum bır defasında cıkamamıstı bırı :mrgreen:

Yukarı Alt