extraloob demiş ki:
Tengri demiş ki:
uyanıklar yeni dress fazla cıkarmaz oldular genellikle eskilerinin üzerinde oynama yapıyolar ama bence item mallda dress sayfasını büyütüp tüm dressleri koysalar daha başarılı olur

öyle esprisi kalmaz spartan devil bunlar özel dress'lerdir herkes almasın canım ama şu tüm dress'leri giyebilsek üzerimizde görünmeden durabilseler keşke.

ozaman isteğe bağlı olması lazım istedigin zaman gözüken istedigin zaman gözükmeyen daha yaratıcı olur zaten dress alanlrın cogu bırakın bluelarını basmayı görüntü olsun diye alıyor bu yüzden gözükmemesi garip olur diye düşünüyorum

Tam bi euro avatarı charımda glacial dress olmasa kesin alıcam bakıcam bowa oluyosa alırım kaçırmam ^^

HolyGirls demiş ki:
Bn beğendim ama Charım Blader oldugu için böyle fazla desenli şeyler "cıvık" olur diye düşündüm ve Arabian Dress aldm :D
Ama Warriorlara yakışacağı kesin :wink1:) Uçacağını sanmıyorm o kdr demir yığınını 2 kanat mı havalandıracak xD

makara: makara: makara: makara: :twisted: :twisted:

Beğenmedım yav :) Acaip Pimpirikli :lol: güzel bi dress gelse alıcam :P Su anlık arabian var Bayılıorm arabian a :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
SAINT KNIGHT DRESS AZİZ ŞOVALYE KIYAFETİ

Legend 5 ile beraber yeni gelecek olan kıyafetin ilk görüntüleri Kore'de yayınlandı.

Npc-Drop Giysi, Avatar, Coins Giysi, Roc Giysi kim hangisini giyecek.

Special thx to extraloob :kalp:

Saygılarımızla,

iddia ediyorum bunun üzerine daha güzel dress yok 8)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

çıkmış olan bütün dress'leri görmek için tıklayınız.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kanat çırpmıyor ama glacial gibi bir dress işte soul gibisi yok nese:

kanatları sanki biraz güzelliğini bozmuş , ama fena sayılmaz çıktığı gün alacağım :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LegendMaster demiş ki:
F16 gibi dress yahu. makara:

F16 koyma ya hep savaş uçağı pilotu olmak istemişimdir hem uçmayı seviyorum hemde hızı çok seviyorum istanbul antalya 5dk düşünsene hergün uçuyorum falan sınır kontrolü hesabı awww muhteşem bir olay :buddha: :starving:

Yukarı Alt