Yaklaşık 9 aydır piyano dersi alıyorum ve hocam, hazırlan 21 aralıkta sahneye çıkacaksın, dedi bana 2 ay önce, baya bir heyecan yapmıştım ama zamanla geçmişti.Lakin tam bugün sahnede giyeceğim takım elbiseyi alırken "lan ben sahneye çıkacam lan çok korkuyorum" dedim kendime ve felaket panik olmaya başladım.Yanımda birilerinin olduğunu düşünerek çaldığımda bile yanlış çalıyorum parçaları.Sahnede alt tarafı 5 - 6 dakika civarında falan duracam ve çoğu arkadaşım ve ailem ile birlikte toplamda 100 kişilik bir seyirci falan olacak.

Daha önce sahneye çıkmış birilerinden felaket yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. summer4:

lisede teşekkür belgemi almak için çıkmıştım o sayılır mı?

Takımı
Besiktas
21 Aralık - Melo'nun sahneye çıkışı . İnanmıyodum bu Kıyamet muhabbetine ama şuan ağır şekilde inandım yani.

Sahneye çıktığında geçiyor merak etme . Kaptırıp gidiyorsun şarkıya o an nerede olduğun fark etmiyor . Bende etmemişti en azından sahneye çıkmadan önceki dakikalar esas öldürüyor adamı.

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
21 Aralık - Melo'nun sahneye çıkışı . İnanmıyodum bu Kıyamet muhabbetine ama şuan ağır şekilde inandım yani.
o.O adam haklı 21 aralıkta ne çıkacan konsere zaten ölüyoruz :D

sakinleştirici ilaçlar al, olmadı sarhoş ol. Ya da gaza getirici filmler izle sanki sahneye değilde ringe çıkıyomuşsun gibi :D

Takımı
Besiktas
ironEyE demiş ki:
Şu anda sur'a akort çekiyorum. :P

Beyler cidden çıkmış birileri varsa bir tavsiye versin heyecanımı birazcıkda olsa yeneyim.
Ben tiyatroya çıkmıştım kongre sarayında ama izleyenler arasında çok hoşlandığım biri vardı onun sayesinde yatıştırmıştım heyecanımı sende yanında rahat hissettiğin birini çağır

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
sakinleştirici ilaçlar al, olmadı sarhoş ol. Ya da gaza getirici filmler izle sanki sahneye değilde ringe çıkıyomuşsun gibi :D
Hacim sakinlestirici alinmaz sahneye cikmadan once. Sakinlestirici ictigin zaman her tarafin uyusuyor ve gitar adina ornek veriyorum; parcanin solo kismina geldigimde tellere bastigimi zannediyordum megerse sadece dokunuyormusum :D
Sahne olayi biraz farklidir. Provalarda tekduze calarsin ama sahneye ciktiginda bambaska bir ruh hali burunur icine. Seyirci atesler seni ya da sen onlari gaza getirirsin. Ilk ciktiginda seyirciyi selamladiginda zaten rahatliyorsun, provadaki tekduzenin ustune dogaclama ekliyorsun. Kisacasi cok cok rahat oluyorsun. Kalbin hizli atiyor ama ayni zamanda rahat oluyorsun yani. Alkol ile aran varsa iki birateq at tertemiz olursun ne heyecan ne bir sey

@Duygusuzzz(bilmem kaç tane zz)
Ya seyirci olarak benimle gelecek kitle dünyanın en mal kitlesi zaten.Hem mahalleden hem okuldan hem dershaneden arkadaslarım hemde ailem geliyor.Bu saydığım mahalle, okul, dershane grupları zaten birbirleriyle kesinlikle anlaşamayacak tiplerden oluşuyor.Tam ben sahneye çıktığımda birinin pankart bile açacağından korkuyorum o derece garip arkadaşlarım var. :D Ayriyetten sahneye çıkmaktan çok birazda o ortamda ne olacağındanda korkuyorum.Okuldan arkadaşlar kız gördümü "aa bune la" diyen tipler, dershaneden olanlar arasında hoşlandığım bir kız var ve mahalleden olan arkadaşlar zaten adı üzerinde "mahalle" olduğu için o konuya değinmek bile istemiyorum...

@Wax
Senin yazacağını bekliyordum. :D Ayriyetten sakinleştirici konusunda haklısın, zaten her gün belli bir doz antidepresan kullanan biri olaraktan gün içerisinde yaptığım bazı şeyleri anlamıyorum.Alkolle aram iyi ama bir de sahneye sarhoş falan çıkarım nikah masasına bağlarım orayı... :D

21 aralığa kadar kimi bulursan çağır herkese çal annen baban kardeşin kim olursa, hergün mutlaka en az 4 defa konser programını tekrar et konsantre ol oyun oynarken yada tv izlerken ki gibi parçaya konsantre ol araya başka birşey girmesine izin verme, bide sende işe yarar mı bilmiyorum ama sinirli ol küçümse konseri pisikolojini rahatlatmak için

son olarak cok tavsiye etmediğim ama genelde tüm avrupanın kullandığı kalp ilaçları var ama bidaha söylüyorum tavsiye etmem

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Biranin icine tequila karistirdiginda tadi cok guzel oluyor ama kafa yapma konusunda ayni seyi soyleyemem ya da bunye ile alakalidir bilemiyorum lakin eger ilac kullaniyorsan alkol zaten olmaz zehirlenirsin be haci

Aynen bro, Onur doğru söylüyor. Tek 50lik bira ile bile biraz çakır keyif olursan sorun kalmaz ama içer misin orasını bilemem. Yine de ilk çıktığında illa ki heyecanlanacaksındır ki bu karaokede bile olur. Ama aradan 2 dakika geçtikten sonra koyarım dersin ve karşındakini coşturmaya döner iş.

arkadaslarının olması bi yandan iyi bi yandan kotu iyi yanı destek olurlar yabancı hissetmezsin ama kotu yanı seni güldürürler ve konsantre olamazsın bende yaşadım bunları ve ben sahnede kahkaha atmıstım halimi bide sen dusun :D beterin beteri vardır derler sakin cık çal ve geç olay budur :D

kamera karsisinda cok oyun oynadim tiyatro olsun, figuran olsun. ben sana ne dersem diyeyim sen heyecan yapacaksin ilk seferler sadece rahatlamaya calis kafani bosalt, sakiz cignemende de fayda olacaktir.

Evet beyler herkese verdiğiniz tavsiyelerden dolayı teşekkür ederim, hiçbirine gerek kalmadı neyseki :D Sahneye çıkıp çalmaya başlayınca içinizdeki o heyecan gidiyormuş, yerini coşku falan bırakıyormuş. :D Özellikle hoşlandığım kızıda çağırmıştım çok güzel oldu çok da iyi oldu.

Ayriyetten sanırım baya süper çalmışım mimar sinandan bir abiden teklif geldi ne yapcam bilmiyorum. :P

Takımı
Besiktas
ironEyE demiş ki:
Evet beyler herkese verdiğiniz tavsiyelerden dolayı teşekkür ederim, hiçbirine gerek kalmadı neyseki :D Sahneye çıkıp çalmaya başlayınca içinizdeki o heyecan gidiyormuş, yerini coşku falan bırakıyormuş. :D Özellikle hoşlandığım kızıda çağırmıştım çok güzel oldu çok da iyi oldu.

Ayriyetten sanırım baya süper çalmışım mimar sinandan bir abiden teklif geldi ne yapcam bilmiyorum. :P
hahah artik bizide unutma deriz sana biggrint1

Yukarı Alt