1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Sagopa ile Kolera'ya 14'er yıl hapis istemi


 1. XER0

  XER0  

  Kayıt:
  19 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  10.178
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  Sagopa ve Kolera'nın 11 yaşındaki hayranları Ç.D.'yi dövdükleri iddia edildi. Şimdi ünlü rapçilerin 14'er yıl hapsi isteniyor.


  [​IMG]  Sagopa Kajmer olarak tanınan rap’çi Yunus Özyavuz ile ‘Kolera’ takma adıyla rap müziği yapan eşi Esen Güler Özyavuz hakkında, pencereden kendilerini görmeye çalışan 11 yaşındaki hayranları Ç.D.’yi saçından sürükleyip evlerine alarak dövdükleri iddiasıyla 4 yıldan 14 yıla kadar hapis cezası istendi. İstanbul Ataköy’de 29 Mart’ta meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti :

  Yunus Özyavuz ve Esen Güler Özyavuz’un oturduğu siteye yeni taşınan 11 yaşındaki Ç.D.’ye bir arkadaşı, “Sagopa Kajmer burada oturuyor” dedi. Bunun üzerine Ç.D. hayranı olduğu Sagopa Kajmer’i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi. Bu sırada eşi Esen Güler Özyavuz’la birlikte dışarı çıkan Yunus Özyavuz, küçük hayranını saçından çekip sürükleyerek evin içine soktu. Kapıyı kilitleyen Yunus Özyavuz, çocuğu dövmeye başladı. Ç.D.’nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine site sakinleri ve aile, çocuğu Özyavuz’un elinden kurtardı

  Olay yerine giden polis ekipleri, Özyavuz çiftini gözaltına aldı. Ailenin şikâyeti üzerine Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na çıkarılan çift, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, 10 aydır sürdürdüğü soruşturmayı tamamladı. Hazırlanan iddianamede; Yunus Özyavuz’un, mağduru saçından tutmak suretiyle kendine ait daireye götürdüğü ve “Burayı mı görmek istiyordun? Şimdi gördün mü” diyerek elindeki oyuncak tabancayla kafasına vurarak yaraladığı anlatıldı. İddianamenin son kısmında Yunus Özyavuz ve Esen Güler Özyavuz’un kendini savunamayacak olan 11 yaşındaki Ç.D.’ye karşı ‘kendini savunamayacak çocuğu hürriyetinden yoksun bırakma’ ve ‘basit yaralama’ suçlarını işledikleri öne sürülerek 4 yıldan 14 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmaları istendi. Ünlü çiftin yargılanmasına önümüzdeki günlerde Bakırköy Asliye Ceza Mahkemesi’nde başlanacak.   
 2. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren
  İnanılması güç. Ben Sagopa veya Kolera'dan bir açıklama aradım ama bir türlü bulamadım. Öyle insanlar değil onlar inanamıyorum. :cry:
   
 3. qitarist

  qitarist rank8

  Kayıt:
  22 Nisan 2007
  Mesajlar:
  405
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  ilginç valla allah akıl fikir versin
   
 4. Nebula

  Nebula olduser

  Kayıt:
  17 Eylül 2007
  Mesajlar:
  2.536
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Hamburg
  Bir dava dosyası olmalı eğer ki hapis istemi varsa..İnandırıcı gelmedi basın sallıyor gibi
   
 5. Absence

  Absence  

  Kayıt:
  29 Aralık 2007
  Mesajlar:
  8.304
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Geçen seneki olaydan ise bu o kapandı diye hatıylıyorum ben ayrıca Yunus'un açıklamasıda karısıyla uygunsuz bir haldeyken camdan mı bakıyorlarmış neymiş :mrgreen:
   
 6. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren
  Azimle arayınca bulunuyormuş. :mrgreen:

  SAGOPA'DAN AÇIKLAMA...

  Olay üzerine Sagopa Kajmer, internet sitesinde bir açıklama yaptı:

  Hoş olmayan bir olay yaşadım eminim ki bana hoş gelmeyen size de hoş gelmeyecektir.Medyanın yeni haberi Sagopa Kajmer bir hayranını evine alıp dövdü.
  İşte haber bu kadar ve açıklanmayı bekliyor ben de size olayı anlatmak ve bilgi sahibi olmanızı sağlamak istedim.Medya her ne kadar en gerçeği bilse de gerçeğin ta kendisini anlatamıyor.Olay şöyledir:

  Geceleri ayakta fazla durduğumuz ve çalıştığımız için genelde öğle vakti kaylule yaparız.Bilmeyenler için kaylule öğle ve ikindi arası şekerleme yapmak demektir.Tam o vakitte kapı zilim çalındı ilgilenmek istemedim çünkü uyuyordum,kapı en az 20 kez çalındıktan sonra ha giderler şimdi giderler kalmayayım dedim bekledim yarım saat oldu dışarı çıkıp camlarımı yumruklayıp indirelim mi lan camları çerçeveleri şeklinde pek de hoş olmayan tavırlara girdiler,gayette çoktular,daha sonra gittiler sandım meğer o sessizlik sessizce evime girmek içinmiş bunu açılan penceremin sesinden hemen anladım penceremin açılmasıyla birlikte çocuklardan şöyle bir cümle duydum ”aaa açtım lan,açıldı,gelin gelin açıldı” bu durumu farkedince çok telaşlanıp kalktım çünkü niyeti bozmuşlardı ayak seslerini çıkma gürültülerini duydum.Üzerime birşeyler giyip çıkıp elebaşını tuttuğum gibi evimin içine aldım dedim ki:”buraya mı girmek istedin aha bak bu evde oturuyorum dedim ve plastik oyuncak taramalı tüfeğiyle kafasına vurdum aha gördün evi işte dedim”çocuğun kaş tarafına geldiği için anında morarıklık oluştu ve hemen onu tutup ailesinin yanına götürmek ve diğer arkadaşlarını bulmak üzere yola koyulduk.İşin kötü kısmı güvenlik haybeye vakit harcadığından evimize gündüz vakti girmeye çalışanları görmemişti,kapıdaki kameralarda aşılabilmiş,dış kapı bile açılabilmiş,komplo gibi bir hareket sanki bir pusu kurulmuş gibi,tabi siz bilmezsiniz Sagopa Kajmer kaç kişilerle tehtid ediliyor,sizin tanıdığınız tanımadığınız birçok insan hatta meşhur rapçilerde var aralarında tahmin etmediğiniz…Zaten savcılıkta korunma talebimiz var çünkü hem tehtid edenler var hem de beni devirmek isteyenler var.Tvlerde çıkıp burası Amerika değil biz sözlerimizle şarkılarımızla sinirimizi boşaltıyoruz adam vurmuyoruz diyenlere aldanmayın arkadaki perdeleri biz aralayabiliyoruz siz dışarıda kalıyorsunuz.Çoğu şeyi bilmiyorsunuz çünkü sizleri anlatıp üzmek istemiyorum çok üzülebileceğiniz ve kulaklarınıza inanamayacağınız şeyler yaşıyorum ama size hiç çıtlatmıyorum çünkü çok üzülebileceğinizi biliyorum hatta bazıları sınırı bile aşıp delilikler bile yapabilir.

  Konumuza geri dönelim,çocuğun ailesi bana saldırdı ben onlara hiç saldırmadım sonra polis geldi zaten biz çocuğu ailesine götürürken polis çağırmıştık zaten şikayetçi de olmadım açıkçası ben çocuğa oyuncak tabancasıyla vurduğum için üzüldüm çünkü hemencecik gözümorarıverdi haliyle ailesi görünce hiddetlendi onlara hak veriyorum benden şikayetçi oldular beni de dinlemek istemediler sadece küfür edip saldırıyorlardı.Velhasıl polise gidip ifade verdim,ifadeden sonra evime geri döndüm orada medyadan arkadaşlarda sağolsun konser var sanmışlar millet reina da laila da bizi bir iki paparazzi çeksin diye sabahlar biz istemediğimiz halde bunlar bizi buluyor…