Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Sagopa ve Kolera'nın 11 yaşındaki hayranları Ç.D.'yi dövdükleri iddia edildi. Şimdi ünlü rapçilerin 14'er yıl hapsi isteniyor.

Sagopa Kajmer olarak tanınan rap’çi Yunus Özyavuz ile ‘Kolera’ takma adıyla rap müziği yapan eşi Esen Güler Özyavuz hakkında, pencereden kendilerini görmeye çalışan 11 yaşındaki hayranları Ç.D.’yi saçından sürükleyip evlerine alarak dövdükleri iddiasıyla 4 yıldan 14 yıla kadar hapis cezası istendi. İstanbul Ataköy’de 29 Mart’ta meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti:

Yunus Özyavuz ve Esen Güler Özyavuz’un oturduğu siteye yeni taşınan 11 yaşındaki Ç.D.’ye bir arkadaşı, “Sagopa Kajmer burada oturuyor” dedi. Bunun üzerine Ç.D. hayranı olduğu Sagopa Kajmer’i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi. Bu sırada eşi Esen Güler Özyavuz’la birlikte dışarı çıkan Yunus Özyavuz, küçük hayranını saçından çekip sürükleyerek evin içine soktu. Kapıyı kilitleyen Yunus Özyavuz, çocuğu dövmeye başladı. Ç.D.’nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine site sakinleri ve aile, çocuğu Özyavuz’un elinden kurtardı.

Yunus Özyavuz ve Esen Güler Özyavuz’un oturduğu siteye yeni taşınan 11 yaşındaki Ç.D.’ye bir arkadaşı, “Sagopa Kajmer burada oturuyor” dedi. Bunun üzerine Ç.D. hayranı olduğu Sagopa Kajmer’i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi. Bu sırada eşi Esen Güler Özyavuz’la birlikte dışarı çıkan Yunus Özyavuz, küçük hayranını saçından çekip sürükleyerek evin içine soktu. Kapıyı kilitleyen Yunus Özyavuz, çocuğu dövmeye başladı. Ç.D.’nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine site sakinleri ve aile, çocuğu Özyavuz’un elinden kurtardı

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Sagopa Kajmer Aciklama~

Evlerinin camını açarak içeri girmeye yeltenen malum çocuk hakkında
Sagopa Kajmer ve Kolera suç duyurusunda bulunmuştur,çocuktan ve
saldırıya geçen aile bireylerinden şikayetçi olmuşlardır,konuya ilişkin
tüm raporlar mahkemeye sunulmuştur.Kısacası olay yargıdadır bir takım
medya asalakları kafalarınca uyd...urma haber yapmaktadır.Sagopa Kajmer ve Kolera hakkındaki yalan yanlış haber yapan bu medya kuruluşları,yargıya verilmiş ardından suçlu bulunmuş ve özür yazısı yazmaya mecbur edilmiştir.Şimdi
yeni bir uydurma ile 14 yıl hapisten bahsedilmektedir.En büyük suçları
işleyenler bile 14 yıl hapis yatmıyor bu haberin uydurma olduğu
aşikardır.Kaldı ki bu olayda kimin suçlu olduğuğuna adalet karar
verecektir.Bir başkasının hanesine tecavüz eden,küfür etmeyi gayet iyi
bilen bir çocuk ile hanesini korumaya çalışan 2 vatandaş söz
konusudur,kişiler karşılıklı birbirinden şikayetçidir bu durumda hangi
tarafın suçlu olduğuna adalet karar verecektir.Bu yalan haberleri
uyduran medya kuruluşlarının işlerini ne kadar uyduruk yaptıkları hatta
yapmadıkları ortadadır...

arkadaşlar olayın üstünden 1 sene gibi bir zaman geçti ama davası bu zamana kadar sarktı sagopa nın bu olaydan her hangi bir ceza alacağını sanmıyorum kendinizden düşünün Evinize camdan bir cocuk giriyor 12 yaşlarında ve ataköy gibi bir yerde sizin tepkiniz ne olurdu? sonra eleştirin lütfen

14 yıl az be 20-25 yıl yapsalardı.Hiç sevmiyom bu adamı.Mutlu oldum bu haberi duyunca. :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt