addIcFb

Aileden
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne gelerek, Mustafa Denizli'ye yeni görevinde başarılar diledi. Sağlam, siyah-beyazlı futbolcular ve tesis personeline de veda etti.

saglam_istifa_basin.jpg

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyaret hakkında siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden bilgi verildi.

Yardımcısı Mutlu Topçu ile birlikte siyah-beyazlı takımı ziyaret eden Ertuğrul Sağlam, yeni teknik direktör Mustafa Denizli ve ekibine başarı dileklerinde bulunarak, en büyük arzusunun sezon sonunda Beşiktaş'ı şampiyon görmek olduğunu söyledi.

Denizli ise Sağlam'a, "Bize çok iyi karakterli oyunculardan kurulu harika bir takım bıraktığınız için size ve ekibinize teşekkür eder, yeni hayatınızda başarılar dilerim" diyerek, genç teknik adama çiçek verdi ve Ertuğrul Sağlam'ı arabasına kadar uğurladı.

bu haberi 2-3 gün önce fln okumuştum ve çok üzülmüştüm.. bir maglubiyet yüzünden ummadık speakülasyonlar çıktı..medyanın abartması..sağlamın kafasının karışması..yöneticilerin konuşmaları.ve sonuç İSTİFA

addIcFb

Aileden
virtuez demiş ki:
bu haberi 2-3 gün önce fln okumuştum ve çok üzülmüştüm.. bir maglubiyet yüzünden ummadık speakülasyonlar çıktı..medyanın abartması..sağlamın kafasının karışması..yöneticilerin konuşmaları.ve sonuç İSTİFA
2-3 gün öncemi :mrgreen:

addIcFb demiş ki:
virtuez demiş ki:
2-3 gün öncemi :mrgreen:
nesi komik :?:

Yukarı Alt