evet arkadaşlar dün carım çalındı. :cry: çok üzüldüm ama arkadaşım id ve gizlisoruyu ver carını geri alabilirim dedi...ilk bnde inanmadım ama bugün id pw werdi bana bu nasıl oldu anlamadım e mail kesinlikle sadadfasdf dir..yani e-mail den deil ama nerden ? bilen varmı :?: :?: :?:

o arkadasın calmıstır carı yuregı el vermeyıp gerı vermıstır eger bole bısı yapabılıyosa helal olsun yolunu ogrenırsen cok kısının duasını alırsın

öyle birşey olmaz o zaman her char satan ya da takas eden eski charını geriye alır.
arkadaşın dediği gibi kendisi hacklemiştir sonrada geri vermiştir.

sinan__ demiş ki:
o arkadasın calmıstır carı yuregı el vermeyıp gerı vermıstır eger bole bısı yapabılıyosa helal olsun yolunu ogrenırsen cok kısının duasını alırsın
aynen katılırım bence sen o arkadaşınla arkadaşlıgını gözden geçir böyle bişeyi arkadaşına bile yapan ilerde çok daha kötü şeyler yapar :thumbsup:

:D yha dediim gibi bnde ilk öle düşündüm alındı car yine gitti :D nese bn onu bulur konuş tururm vay ..... vayy
:!: :!: :twisted: dediniz gibi yeni bide car aldım..O carıda o çocuktan aldım ve tırstım yane doğal olarak :D

öyle bişe olmaz diyen arkadaşlar id ve gizli sorunuzu yazın bakalım varmı yokmu

:( Bızım Boyle 8 Carımız Gıttı Arkadas Neyın Davasındasını Hala Salı Gunu Gelen Uptage Ile Sıfre Degıstırme Ekranından Msn yı Kaldırdılar Msn Bılmeyen Bırı Sadece Id ve Gs ıle Charın Sıfresını Degıstırebılır Hale Geldı daral: daral: MSN Koruması Olmayan Charlarınıza Eger Ikıncı Bır Kısı Bılgılerını Bılıyorsa Hemen Msn Koruması Atın Ustune Sonra Benım Gıbı Yanarsınız daral: daral:

Yukarı Alt