Bu siteyi başkasına öner paneli,açılsa çok iyi olur,herkes sevdiği tanıdığı kişiyi davet eder,böylece büyüme hızımız daha çok gelişir :roll:

Şiirleriniz diye bir tanede bölüm olabilir,kendi şiirlerimi paylaşabiliriz :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hem d.mod. olmak istiyorsun hemde hatalı başlık açıyorsun ayrıca da başlık içeriğide gayet gereksiz seni devamlı takip ediyorum bir tutarın olsa hemen d.mod yapacağım ama daha o kadar forum etiğini almamışsın bekleyeceksin pişene kadar devam.

Ps : 10-15 gün sonra büyük revizyon var bilgine :P

extraloob demiş ki:
hem d.mod. olmak istiyorsun hemde hatalı başlık açıyorsun ayrıca da başlık içeriğide gayet gereksiz seni devamlı takip ediyorum bir tutarın olsa hemen d.mod yapacağım ama daha o kadar forum etiğini almamışsın bekleyeceksin pişene kadar devam.

Ps : 10-15 gün sonra büyük revizyon var bilgine :P
Oky Okan abi...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nefret ederim bu siteyi birine öner geyiğinden :P Her gün msn'ime 5 tane netlog ,hi5 zımbırtısından gelir açıp bakmışlığım bile yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JasonWalker demiş ki:
Kemalist demiş ki:
nefret ederim bu siteyi birine öner geyiğinden :P Her gün msn'ime 5 tane netlog ,hi5 zımbırtısından gelir açıp bakmışlığım bile yok.
Facebook bile dandik bence :P
Bencede neymiş 1.sınıftaki arkadaşını bul ee buldum nolcak 20 senedir görmediğim adam ne konuşayım onunla :?

Kemalist demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Facebook bile dandik bence :P
Bencede neymiş 1.sınıftaki arkadaşını bul ee buldum nolcak 20 senedir görmediğim adam ne konuşayım onunla :?
Aynen senin gibi düşünüyorum, zaten 1.sınıf arkadaşlarımı hiç sevmezdim. :P

hi5 deli eder adamı.! 1 ay tatile gittim bi geldim 450 küsür mail neymiş bilmem ne bilmemne size bir hi5 arkadaşlık daveti gönderdi.

Senin önerine gelirse şiir bölünmüne karışmam olabilcek bişey ama 1. si saçma bencede ^^

sadece öneri diyerekten korkak bi topic açmışsın :)
korkma burda kimse adam yemez kimse kimseye kızmaz ben ilk açıldığı günden beri burdayım nerdeyse kimseden kötü bir söz duymadım :wink1:

önerilerinizi korkmadan yazın bölümün adı üstünde zaten ..

Statuss

Bilgiliyim
BaTTeRST demiş ki:
Ben 1. Sınıf arkadaşlarımı hatırlamıyorum bile...
Ne hatırlayacan 1. sınıfta kalmış onlar. adamlar facebookta 20 sene sonra gördüğü çocukluk arkadaşı ile evleniyor düşünebiliyonmu ne kadar saçma bir düşünce.

siir yazmak isteyen off topic bölümüne yazabilir. ama eger gercekten de cok siir yazan varsa o zaman zaten otomatik olarak bir bölüm acilir.
önerme olayina gelince, ters tepebilir. kimilerinin sürekli bu fonksiyonu kullanarak millete önermesi, kimi e-mail servis saglayicilari tarafindan sitenin kara listeye alinmasina sebep olabilir. zaten siteyi önerecek olan, abi extraloob.com cok güzel bir site diye arkadaslarina öneriyor bir sekilde msn üzerinden ya da baska bir yöntemle. cekemeyenler de site yetkililerine sacma sapan isimler takarak sitenin reklamini yapiyorlar :D

Yukarı Alt