Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sen şimdi cidden inanıyor musun 45 kişiyi siteye girdirdiğinde Nokia 5230 kazanacağına ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dynamite demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Sen şimdi cidden inanıyor musun 45 kişiyi siteye girdirdiğinde Nokia 5230 kazanacağına ?
bana da pek inandırıcı gelmedi ama denemekten zarar gelmez =)
Hayır herşeyi geç adam kendisi bile yazmış site sahte diye ;

Aksi taktirde şimdi “Kapat, ÇIKIŞ, veya oturuma şimdi son ver’e tıklayarak bu WEB sitesini terk etmelisiniz.Web sitemizde ödül verilmemektedir. Web sitemiz tamamen test amaçlı kurulmuştur. Şuan site viral bir projedir. Bir çok büyük şirketin yaptığı viral reklam projelerini hatırlatır, reklam kanunlarını sizlere belirtirim.
http://zukgurt.com/Default.asp?qp=sozlesme

Kemalist demiş ki:
Dynamite demiş ki:
Kemalist demiş ki:
bana da pek inandırıcı gelmedi ama denemekten zarar gelmez =)
Hayır herşeyi geç adam kendisi bile yazmış site sahte diye ;

Aksi taktirde şimdi “Kapat, ÇIKIŞ, veya oturuma şimdi son ver’e tıklayarak bu WEB sitesini terk etmelisiniz.Web sitemizde ödül verilmemektedir. Web sitemiz tamamen test amaçlı kurulmuştur. Şuan site viral bir projedir. Bir çok büyük şirketin yaptığı viral reklam projelerini hatırlatır, reklam kanunlarını sizlere belirtirim.
http://zukgurt.com/Default.asp?qp=sozlesme
okudum. daral:

ARKADAŞLAR SİTE SCAM....

BİRAZ ÖNCE BENDE TELEFON İÇİN O KADAR İNSANI DAVET ETTİM.....KAZANDINIZ DİYE İLETİŞİM FORMU DOLDURDUM BİŞİ ÇIKMADI....

İNANMAYAN SİTEDE KAZANANLAR ARASINNDA SON SAYFAYA BAKAR....NİK: SERCAN AS 6215. SIRADAYIM....

6215. DOLANDIRILAN.....

sercan1097 demiş ki:
ARKADAŞLAR SİTE SCAM....

BİRAZ ÖNCE BENDE TELEFON İÇİN O KADAR İNSANI DAVET ETTİM.....KAZANDINIZ DİYE İLETİŞİM FORMU DOLDURDUM BİŞİ ÇIKMADI....

İNANMAYAN SİTEDE KAZANANLAR ARASINNDA SON SAYFAYA BAKAR....NİK: SERCAN AS 6215. SIRADAYIM....

6215. DOLANDIRILAN.....
summer5: summer5: summer5: summer5:

yaw inanmayın şöyle şeylere cicioe2 cicioe2

Yukarı Alt