Kımse Yanlıs Anlamasın Oncelıkle...
Abi Uyelık Alımını Bir Sure Durdursanız...
Nedeni;Abi Forum AliBabanın Çiftligine Döndü Dolandırıcılar Kol Geziyo (KASTEDTIGIM SITE YETKILILERI DEGIL) Onune Gelen Yeni Bi Hesap Acıyo Kımsede Guvenmıyo Kımseye...Haklılarda Yanı Bı Sure Kapansa EXL Kendı İçinde Biraz Toparlansa ws ws...

Ve Tekrar Söyluyorum Kımse Yanlıs Anlamasın...(KÜÇÜK BİR ÖNERİ YADA BÜYÜK BİLEMEM ADINI SIZ KOYUN)

Güzel düşüncen için çok teşekkür ederiz ancak gerçekten siteden yararlanmak isteyenler ne olacak?
Sizlerin yardımı ve bizlerin tespitleri sonucunda o insanlar siteden uzaklaştırılıyorlar zaten :muck:

Absence

Valla Dolandırıcılığı Silkroadda karakter alım-satım konusunda soyluyorsan EXL ztn elinden geleni yapıyor Aracılık ile yapın diyor msn ile iletişime geçmeyiz diyor Eh dinlemeyenlerin başı ağırıyor
(Bir siteden uye alımını durdurmasını istemek Bir insandan yemek yememesini istemek gibidir)

kotakot demiş ki:
Valla Dolandırıcılığı Silkroadda karakter alım-satım konusunda soyluyorsan EXL ztn elinden geleni yapıyor Aracılık ile yapın diyor msn ile iletişime geçmeyiz diyor Eh dinlemeyenlerin başı ağırıyor
(Bir siteden uye alımını durdurmasını istemek Bir insandan yemek yememesini istemek gibidir)
+1

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kotakot demiş ki:

çok tatlı yazmışsın usta yeni yılda yeni renk vereceğim sana ellerine sağlık :muck: :beer:

Polgara demiş ki:
Güzel düşüncen için çok teşekkür ederiz ancak gerçekten siteden yararlanmak isteyenler ne olacak?
Sizlerin yardımı ve bizlerin tespitleri sonucunda o insanlar siteden uzaklaştırılıyorlar zaten :muck:
+1..
hırsızlık konusunda biraz dikkatli ve uyanık olmakta yarar var diye düşünüyorum.
charınızla,bırakın charı hayatınızla ilgili bir karar almadan önce daima 2 kere düşünün :wink1:
ilerde yapacağınız yanlışları yarıya indirmeniz mümkün böylelikle.

Yukarı Alt