Aaah aaah hey gidi günler heey.Berberci amcanın dili olsa da konuşsa :P 2.dönemin ortalarında uzatmaya başladığım saçlarım yaz sonlarında havasını bulur yarı bonus yarı dalgalı haliyle tarzımın son rutüşlarını oluştururdu.Taa ki o kara gün,yani okul zilinin hiç susmamak üzere bir yıl boyunca çalacağı ilk an gelip çatana kadar.Lanet olsun lise döneminde saçlara yaptırım getiren Milli Eğitim kurumuna.Haydi ilköğretimde küçücük fıçıcıklar temizlik nedir pekte bilmiyor,bitidir,piresidir,salgınıdır mantıklı.Ancak liseye gelmiş eşşşşşek kadar olmuş adama da zorla saç kestirtmek ne demektir ey sayın bakanım :!: :!:

BaSoryong demiş ki:
Bildiğimiz gibi yarın 2009-2010 Eğitim Öğretim yılı başlıyor. Okulda ilk günden laf yemeyelim diye sacları kestirdik. Kapak gibi geziniyoruz. :twisted: Okuldan Okadar nefret ediyorumki zorla kundura giydirmeleri vs vs.
+989885265895465974565698989565985652985595445487484841884848 artık daha ne kadar yazsam azdır aynı dert :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! FFKKK School

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Müdür yardımcısına da yanındakilere de saçma sapan şekilde laf sokup, çarptırıp geçiştiririm. En kötü ihtimal param yok derim, Neden okul dışı tişört giyiyorsun dediklerinde yüzsüz yüzsüz param anca buna yetti demiştim seven hill tişörtüm için. Yönetime ağırlığınızı koyun, disiplinde ezilmeyin, yönetmeliği ezbere bilin hakkınızdan fazlasını alın. Evde eşiyle tartışan hem kel hem fodul müdür yardımcılarının hırslarını sizden çıkarmalarına izin vermeyin. Bir çoğu sosyal hayatında ezilmiş, herhangi bir arkadaş ortamında yer bulamayan bu yüzden müdürlük sınavlarına kendilerini vermiş, asosyal, faşist, muhabbeti çekilmez tarih hocaları...

Macro demiş ki:
Müdür yardımcısına da yanındakilere de saçma sapan şekilde laf sokup, çarptırıp geçiştiririm. En kötü ihtimal param yok derim, Neden okul dışı tişört giyiyorsun dediklerinde yüzsüz yüzsüz param anca buna yetti demiştim seven hill tişörtüm için. Yönetime ağırlığınızı koyun, disiplinde ezilmeyin, yönetmeliği ezbere bilin hakkınızdan fazlasını alın. Evde eşiyle tartışan hem kel hem fodul müdür yardımcılarının hırslarını sizden çıkarmalarına izin vermeyin. Bir çoğu sosyal hayatında ezilmiş, herhangi bir arkadaş ortamında yer bulamayan bu yüzden müdürlük sınavlarına kendilerini vermiş, asosyal, faşist, muhabbeti çekilmez tarih hocaları...
Burda öylemi be bro, keske ordaki gibi olsa burda bişy yanlıs yapsan DEMİR ZİNCİR yanlıs Duymadınız DEMiR ZİNCİR İle dayak atıyor elinden izi 1 hafta gitmiyor bro :mrgreen: :mrgreen:

|SicknesS| demiş ki:
Macro demiş ki:
Burda öylemi be bro, keske ordaki gibi olsa burda bişy yanlıs yapsan DEMİR ZİNCİR yanlıs Duymadınız DEMiR ZİNCİR İle dayak atıyor elinden izi 1 hafta gitmiyor bro :mrgreen: :mrgreen:
Bakanlığa şikayet et.En kötü ihtimalle görevden ve/veya görev yerinden uzaklaştırma alır.Hiç olmadı gider insan hakları mahkemesine şikayet edersin yaralardan doktor raporu alıp.Ya hapis cezası ya da donuna kadar tazminat.Dalga geçmiyorum,işkence çok ciddi bir suçtur.(tabii kenan babamızın öğretilerine paralel olarak.)

Adamın yalanlaması zor degil, ögretmenlerde kavga etti diye rapor verir :thumbsup:
Öyle Yaparsak Sadece Yedigimiz Dayagı 3e Katlarız :P başka bişy geçmez elimize :thumbsup:

|SicknesS| demiş ki:
Adamın yalanlaması zor degil, ögretmenlerde kavga etti diye rapor verir :thumbsup:
Öyle Yaparsak Sadece Yedigimiz Dayagı 3e Katlarız :P başka bişy geçmez elimize :thumbsup:
Hacım saçmalama.Kavga etmek ve doktor raporu götürmek arasında dağlar kadar fark var.Ayrıca okul mevcudu kadar da şahidin var.Ne yapacak okulu sıra dayağına mı çekecek? Bu çocukların velisi yok mu? Bizzat benim babam böyle bir şeyin bana yapıldığını duysaydı okula gelir adamı hastahenelik ederdi.Çocuğunu gerçekten seven her ebeveynin yapacağı bir şey bu.

NighTwaLkeR demiş ki:
|SicknesS| demiş ki:
Hacım saçmalama.Kavga etmek ve doktor raporu götürmek arasında dağlar kadar fark var.Ayrıca okul mevcudu kadar da şahidin var.Ne yapacak okulu sıra dayağına mı çekecek? Bu çocukların velisi yok mu? Bizzat benim babam böyle bir şeyin bana yapıldığını duysaydı okula gelir adamı hastahenelik ederdi.Çocuğunu gerçekten seven her ebeveynin yapacağı bir şey bu.
Hacım, benim babamda böle bişy in gerçek oldugunu bilse müdürü hastanelik eder, ama inandıracak adam bul ?^^ kac kişininki yer söylemeye ? korkudan altına edecekler, daha 1 kere dayak yemedim 1 tokat yedim 1 hafta gitmedim okula :P ama arkadaslar cok dayak yedi aynisini bende söyledim ama kanıt yok bro :mrgreen:

Bu saç meselesi gerçekten çok saçma acaba neden uzatmak yasak sonuçta parası olan var olmayan var + ben dersimi saçımlamı dinliyorum sizene beni saçımdan kılığımdan , heee kızların kısa etek konusuna karışmam sonuçta burası bir eğitim kurumu ama saç konusu gerçekten saçma , belki adamın kafası biraz büyük saçlarıyla kapatıyor öbür türlü utanıyor yani bu konu tartışmaya bile açık değil kesinlikle serbest olması lazım her sene aynı sorun çıkıyor , saçı olsa ne olur olmasa ne olur sonuçta kişiye kalmış bir şey o zaman her şeyimize karışsınlar kanun çıksın Türkiyede saç uzatılması '' YASAK '' olsun konuşmak bile saçma geliyor güldürüyorlar beni :twisted:

Ps:Çok kararlıyım MEB Müdürü olucam her okulda serbest yapıcam :P Bu konuda çok da hassasım dokunmayın bana :lol:

Yukarı Alt