Xperyon

Bilgiliyim
Başlıktaki gibi aynen bu sorun bendede mevcut saçlarımı uzatıp bunu kapatmayı tercih ettim hep ama sıcak havalarda felan artık bunaltıyor ve gerçekten canımı sıkmaya başladı bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır?

Ahmet Kural'da da var hocam. Adam yakıştırmış kendine ama . Sen de sana yakışacak bir stil bul . Uzatınca yakışıyorsa sıcaklara dayanmaya çalış :)

Takımı
Seçiniz...
saçimin ön sağında var yanağımda var ve sakallarım ters cikiyor saçımı fön çekip sağdaysa sola soldaysa sağa fönleyip waxlarsan yok gibi gözüküyor ben öyle yapiyorum Bunun düzelme ihtimali yokmuş haberin olsun sıkıntı etme o kadar :D
@frityus skypede öyle demiyon ama :D :D
Misal bak saçımı resme göre solunda var tiple dalga geçmeyin vururum :mrgreen:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/564074_4714763876575_114850411_n.jpg

Sıfıra vurdurmak çare olmuyor söyleyeyim. Dayımla ikimizde de aynı sorun var o çocukken sıfıra vurdurmuş defalarca ama hala aynı. Benim aşırı değil o yüzden bazen kendimi anime karakterleri gibi görüyorum aynada. Özellikle sabahları. :P

Bende de var :D ona uygun bi stil bulman şart yoksa bağımsızlığını ilan etmiş bir şekilde saçma sapan duruyor :D

Ayrıca belirteyim şu başlığa başka isim bulalım. Gece gece acıktım heralde sacda döner filan var sandım. :mrgreen: Ben buzdolabına doğru ilerlemeliyim. :P

Bu mesaj Scintillate rumuzlu uyeden alinti yapildi
Scintillate demiş ki:
Ayrıca belirteyim şu başlığa başka isim bulalım. Gece gece acıktım heralde sacda döner filan var sandım. :mrgreen: Ben buzdolabına doğru ilerlemeliyim. :P
Kim yazacak acaba diye bekliyordum ben de :D Sacda döner olmaz tantuni olur, kavurma olur makara:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Bu mesaj Scintillate rumuzlu uyeden alinti yapildi
Scintillate demiş ki:
Kim yazacak acaba diye bekliyordum ben de :D Sacda döner olmaz tantuni olur, kavurma olur makara:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Bende bu açlık olduktan sonra işlemcinin fanını söker üstünde bile yaparım. :mrgreen:

Arkadaşa katılıyorum sabahları kalktığımda aynaya bi bakıyorum anime karakteri gibiyim makara:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Her sabah tararsan bir yerden sonra saç alışıyor

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Bende farklı değil bi kaç yerler iniyor o kadar :lol:

Mopneet

Oğlum dalga mı geçiyorsunuz? En az 10 tane arkadaşım vardır saçında gül olan, bugüne kadar hiçbir zaman gözüme batmadı. Tek derdiniz o olsun.. ^^

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Oğlum dalga mı geçiyorsunuz? En az 10 tane arkadaşım vardır saçında gül olan, bugüne kadar hiçbir zaman gözüme batmadı. Tek derdiniz o olsun.. ^^
Sana batmıyor işte bize batıyor o :mrgreen:

Yukarı Alt