Ayrıca zerkle buldum son 2 tup kalmıstı+1 de yenı zerk sısesı bastım
Partim yok.Diğer Pt 6/8 Full Euro Dalan 102 Wiz ve 103 Xbow..Gerisi Kucuk Lokma

İşde Benim Farkım:=) :dance:
Nova +10 No advanced

Nova +5

:dance:

Ne olcak bu wizlerın hali:=) :beer:

Force'yi Heuksal yada Pacheon ile kullanırsan çok daha fazla verim alırsın diye düşünüyorum. Char gayet güzel, ellerine sağlık.

haklısınız ama sun sheıld ın olması bende avantaj.sun sheıld olmasa charı cold yapardım.:=)defans var atack var azcık daha atack olsa ne olur:D pro set 1 de :=)

Takımı
Galatasaray
Bence çok iyi. STR charda COLD kadar gereksiz bir şey yok :wink1:

Warden_

Öğretiyorum
Force bicheon bnce çok mantıksız bir çar onun yerine bi cold açsan eminimki daha yararlı olur !

Zaten charda defans vaR.Bende onun yerıne atack attırıcı actım bılırsınız cold olunca yatmaz ve sırf sıkıcı olur ama forcede o yok yıne yatmıorsun:D + atack verıor sana:=) ama sun sheıld ve nova blade olmasa sız haklısınız tabıkıde

Blader kısmen ölümsüzdür karşısına force çar gelmedikçe ch kesen çok az çıkar hatta çıkmaz(ch arasında).
Ama o çarını eular deli eder benden demesi :=)

@SarkoLata
coldun 110FF de vericeği phy def neye eşit biliyormusun ? nova armor +7 chestin phy define eşit gerisini sen düşün,onun için str çara gitmez falan deme her çara gidiyor valla :)

Forceyi sadece attack olarak dusunmeyin force euda clericle warlockun karısımı gibidir hem heal basar hem debuff atar kullanmasını bilene yani.. Healları acman guzel olmus cok isine yarıycak cunku ve forceyi defans olarakda ise yarıyor heal ve impontent gibi skillerle kendinize heal basıp dusmanın atagını yarıya indirebiliyosunuz guzel char ve build ama benim forceye en yakıstırdıgım char bowdur critlerle debuffların birlesiminde bow olum makinesi oluyor tabi ch vs ch icin gecerli dediklerim euyuda katıyorsanız debuffları yoksayın sadece heallar işinize yarar ama onlarda cok iyi is gorur.. ufak bi ayrıntı 110 lvldaki stunda cok iyi is gorecek yani ch forcerlar eular icin kolay lokma degil ve ch icin ozellikle iyi gunler..

Yukarı Alt