GNR

rank8
tuh onca emekler bosuna gitti neyseki char satıp - alma ile ugrasmadigimiz icin bir sikinti yok

Öncedende buna benzer olan durumda rollback gelmemişti bence yine gelmiycek silkroadı aklı sıra ticarete donusturenlerin gitmesi icin daha iyi bir yontem yok joymaxta bunu biliyor E-mail yapın diyor ha yapmansan da boyle oluyor

ayrıca suan oyuna id-pw yazdıgınızda login olamıyorsunuz ndn joymax bu durum düzeltilene kdr belki charınız hacklenmisse kisilerin oyuna girmesini engelliyor bu hacklanmeye karsi onlem ancak kendi charınızlada giremiyorsunuz malesef buda kotu yani

ColdHeart

Tanınıyorum
şu anda login olmuyor oyuna son durum nedir acaba charıma email koruma yapcam.

su anda hala login olunmuyor dimi?
Muhtemelen rolback islemi yapiliyordur.
Cok büyük soyulma olaylari oldu, rolbackten baska türlü önüne gecemezler bunun.

rollback kesinlikle gelicektir.Bir çok kişinin charı soyuldu vs oldu.Şikayet etmeleri veya dava açmaları durumunda joymax zor durumda kalıcaktır.Bunları önceden düşünüp böyle birşey yaptıysa kesinlikle rollback gelir.

kide41 demiş ki:
rollback kesinlikle gelicektir.Bir çok kişinin charı soyuldu vs oldu.Şikayet etmeleri veya dava açmaları durumunda joymax zor durumda kalıcaktır.Bunları önceden düşünüp böyle birşey yaptıysa kesinlikle rollback gelir.
arkadaş sen kime ne davası açıyorsun. o karakterler senin değil joymaxın karakterleri. sen sadece kiracısın :wink1:
o yüzden dava falan küçük çocuk gibi konuşmayın.

geçen seferde aynısını yaptılar gene nabız yokladılar belli ki.
rollback gelir gelmez bilmiyoruz bunu ama joymaxa kimse dava falan açamaz :thumbsup:

Geçen sefer gelmişti. bakalım bu sefer ne olacak bekleyin hep beraber göreceğiz...

kardeşim sen üyelik alırken kapı gibi sözleşmeyi imzaladın ne davasından bahsediyosun ? lol

Bu bir varsayım neden ciddiye almayı tercih ediyosunuz ?. Ayrıca mail korumalı charım gitti şuan ona ne bulucaksınız ? mail koruması varken hani bişi olmazdı ?

PaskaLBamya demiş ki:
kardeşim sen üyelik alırken kapı gibi sözleşmeyi imzaladın ne davasından bahsediyosun ? lol
biz o sözleşmyi imzaladıgımzda e mail koyulacak dye bi kural yoktu dimi ? ve sistemde farklıydı pw nin blinmesi gerkiyordu sistem degişti ve o imzaladıgın sözleşmedeki kurallada degiştti bilip bilmeden yorum ypmayın

kide41 demiş ki:
Bu bir varsayım neden ciddiye almayı tercih ediyosunuz ?. Ayrıca mail korumalı charım gitti şuan ona ne bulucaksınız ? mail koruması varken hani bişi olmazdı ?
hayatın yalan senin evladım mail korumalı charın çalındıysa suç senin mail bilgilerini başkası ele geçirdiyse joymax'ın suçu ne ? :byes:

PaskaLBamya demiş ki:
kide41 demiş ki:
hayatın yalan senin evladım mail korumalı charın çalındıysa suç senin mail bilgilerini başkası ele geçirdiyse joymax'ın suçu ne ? :byes:
Düzgün konuşmayı öğren ergen.

oyuna giremiyorum login diyiyorum hiç bişe olmuyor :D benim bilgilerim bilen de yok sorun nedir

hiç kimse ağlayıp zırlamasın (ben dahil) joymax bunu kaç gündür söylüyor.Ciddiye alıp dinleseydik şimdiye gülüyor olurduk.Adamlar rollback yapmazsa hiç suçu yok.

GNR

rank8
Hehehe gidin açın bi davada görün noluyo daha siz suçlu çıkmazsanız ben birsey bilmiyorum boş boş şeyler yazmıyalım ben charıma daha hic girmedim hacklendimi ne oldu bilmiyorum ama inş. rollback gelmez bana kalırsa E-mail koruma ve ip limit kesinlikle olmalı bu oyunda yokse burada boş boş ağlamalar hep devam eder

Böyle saçmmalık olmaz.Bu adamlar sonuçta para kazanmıyormu?Kazanıyor ozmn böyle birşey olmaz.Msn korumasızlarda belki ama msn korumalarda ihtimal vermiyorum...

Yukarı Alt