herhangi bir taraf e-mail(hala var mı bilmiyorum) koruma yapmadığı sürece bu iş sonsuza kadar sürer biri değiştirir diğeri başlar..

TonyMontana14 demiş ki:
Joymaxin yeni sistemiyle birlikte sadece id ve gizli soru bilinerek sifre degistirelebiliyor.
Böyle bi sacmalik olamaz.
Char satin alanlar yada satanlar, charlari soyulabilir sabaha.
Bütün önemli itemlerinizi sadece kendinizin bildigi bir chara aktarin.
Yarin muhtemelen rolback olur, bizim serverda bir sürü kisi soyuldu bile.
Arkadaşım roolback olacağını sanıyorsan yanılıyorsun. Adam kaç kere dedi oyundan notice atarak charınıza E-mail koruma koyun diye. Bu sitede bile global olarak yayınlandı.

hastamısın arkadaşım ıd email ve gizli soruyu bilmen gerkeiyo saçma sapan konu acmıssın

id ve gizli soru bilenerek sifre değişmez simdi siteye girdim baktım yok öyle bişey .

ben baktım gs yazılarak şifre değiştiriliyor üstüne bir de e-mail yapılırsa o charın arkasından bir soğuk su içilmesi gerekir.

--

benim sorcağım 1saat block oldu benim char ne yapmalıyım eskiden 15 dakikaydı ya.

akaan ben baktım niye yok öyle bişey joymaxda şifremi unuttum dedim ıd yazdım msn sordu

akaanokcuoglu demiş ki:
ben baktım gs yazılarak şifre değiştiriliyor üstüne bir de e-mail yapılırsa o charın arkasından bir soğuk su içilmesi gerekir.

--

benim sorcağım 1saat block oldu benim char ne yapmalıyım eskiden 15 dakikaydı ya.
1 saat beklicen.

ugrcnomr demiş ki:
akaan ben baktım niye yok öyle bişey joymaxda şifremi unuttum dedim ıd yazdım msn sordu
şifremi unuttum diyince ne geldiğine bakmadım ama oyuna girince tak diye gs soruyo. gerçi doğru o zamanda şifreyi bilmen lazım. şifreyi unuttum diyince gelmiyorsa bilemeyeceğim.

bence bundan bişey olmaz 1 kişinin şifresini bilmesi lazım bildi gizliyi bilmesi lazım ötekisiyle pekte bi farkı yok gibi.

Takımı
Galatasaray
Charlarınızın çalınmaması için e-mail koruması yapmalısınız,ayrıca karakter satın alacağınız zaman mutlaka yüz yüze alışveriş yapın yine e-mail verification yapın rahat olun.

Yukarı Alt