1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Şaakaşvili Kesip Attı!


 1. 4eweRSro

  4eweRSro rank8

  Kayıt:
  20 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.384
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  - Resim Silinmiş.
  Toprak bütünlüğü Rusya tarafından tehdit altında... Şaakaşvili bu kez çok sert konuştu;
  Gürcistan Cumhurbaşkanı Mihail Saakaşvili, ''topraklarında tek bir Rus askerinin kalmasına izin vermeyeceklerini'' belirtti.

  Saakaşvili, başkent Tiflis'te Rusya'yı protesto gösterilerine ailesiyle birlikte katıldıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Gürcistan'da bugünü ''dayanışma günü'' ilan ettiklerini kaydetti.

  Gürcistan'daki tüm siyasi çevreler, etnik azınlıklar, sivil toplum kuruluşları ve diğer örgütlerin Rusya'nın işgalci tutumuna karşı birlik içinde hareket ettiğini kaydeden Saakaşvili, ''Bugün halkın oluşturduğu canlı zincir halkası hiçbir zaman dağılmayacak, ülkenin birlik ve bütünlüğü için yeni bir mücadelenin başlangıcı olacak'' dedi.

  Gürcistan'ın hiçbir dönemde olmadığı kadar bugün birlik ve dayanışma içinde olduğunu kaydeden Saakaşvili, ''Gürcistan topraklarında (Abhazya ve Güney Osetya) bir tek Rus askerinin kalmasına izin vermeyeceklerini'' söyledi.

  Kaynak:İnternetHaber

  Mültecilere evlerine dönmeyi taahhüt eden Saakaşvili, tüm dünyanın Gürcistan'ın yanında olduğunu, Rusya'ya karşı başlattıkları özgürlük mücadelesinde mutlaka zafer kazanacaklarını kaydetti.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017