Yardım edin lütfen

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aynı sorun bende var.Ve yeni tamirden gelen bilgisayarımda.Start Client diyorum Silkroad Client Logosu Geliyor ama bilgisayarı sabaha kadar açık bıraksam girmez.Bu arkadaşınki gibi 10060! hatası var bendede.

Uppp Uppp Giremiyorum.Uyumluluk ney Silkroad İçin Senin?Ben hepsini denedim yok olmuyor.oyuna giriş yapmak için start diyorum.Logo geliyor Ve Devamı Yok Ya öyle duruyor.Yada Takılıp Kapanıyor.

Böyle şeylere yardım edilmiyorsa Türkiyenin En Büyük(!) Silkroad Forumu diye geçinmeye gerek yok.Bu süreden sonra extraloobdan ha uzaklaştırılmışım ha uzaklaştırılmamışım.Buraya insanlar gırgır şamata, milletin charını pvp videosunu, resimlerine bakmak için girmiyor.Burda herkes sorun çözmeye birşeyler paylaşarak birbirine yardım etmeye çalışıyor.Fakat artık burada böyle birşey kalmamış ben bunu anladım.

Pride demiş ki:
Böyle şeylere yardım edilmiyorsa Türkiyenin En Büyük(!) Silkroad Forumu diye geçinmeye gerek yok.Bu süreden sonra extraloobdan ha uzaklaştırılmışım ha uzaklaştırılmamışım.Buraya insanlar gırgır şamata, milletin charını pvp videosunu, resimlerine bakmak için girmiyor.Burda herkes sorun çözmeye birşeyler paylaşarak birbirine yardım etmeye çalışıyor.Fakat artık burada böyle birşey kalmamış ben bunu anladım.
Aynı sorun bendede oldu modeme ve pc ye aynı anda res attım geçti sende dene istersen..

Yukarı Alt