arkadaşlar ben nuker açtım şuan 33 levelim ve fire hariç hiçbirşey acık değil fire 30a kadar acık
90fire
90light
90biche açmayı düşünüyorum bu masterylerde acılması gereken skilleri resimli olarak verebilir misiniz

fire el yakma, mag def, nukeler, phy atack skilli, fire shield serisi ve pasif
light koşma,part ratio artıran skill, mag atack artıran skill nukeler ve pasif
bich yatır batır skilleri ve pasif

temel olarak bunlar aslında ecsro oynuyosan tüm skilleri açacan zaten bi yartıktan 8-10 sp geliyo hemen hemen sp sorunu olmuyor

sansarr demiş ki:
biche de comboları acacak mıyım peki
bence gereksiz zaten atack skillerin nukeler olacak yatır batır ı da zorlandığın anlarda kullanırsın yatmamak için
başlangıçta açman gereksiz 90 falan olduğunda yada sp farma girdiğinde açarsın

bence light 90 fire 90 bicheaon 54(kombolar için) 34 de cold'a ver bari cold armor işine yarar.Bicheon 90 olsada önemli olan el yakma olduğu için ve int olacağın için bicheon fazla geçmez.

Bence 90 fire 90 cold 90 bicheon 30 light yap. Ztn lightın son pary ratıo skili kaç veriyor ki bunu setleri özelliklerine göre alrak tmmlayabilirsin. Koşma desen poti halinde satılıyor 250k. Mage damagemi ztn intsin % olarak veriyor ama fireın el yakması ve nukelerinle bu acıgı cok rahat kapatırsın.

90 light 90 fire 90 bicheon 30 cold
colda vermediğimiz için fiziksel defansdan yararlanamayacağız ama fire ile max. hasar vereceğiz.armor giydiğimiz için çok yavaş kalıyoruz mıy mıy 2 saatte gidemiyor, o yüzden light tavsiye ederim, nukeleri de sekiyor düşük levellerde 1 taşla 3-4 kuş oluyor.memnunum ben bu yapılandırma ile.

otebostan demiş ki:
90 light 90 fire 90 bicheon 30 cold
colda vermediğimiz için fiziksel defansdan yararlanamayacağız ama fire ile max. hasar vereceğiz.armor giydiğimiz için çok yavaş kalıyoruz mıy mıy 2 saatte gidemiyor, o yüzden light tavsiye ederim, nukeleri de sekiyor düşük levellerde 1 taşla 3-4 kuş oluyor.memnunum ben bu yapılandırma ile.
Katılıyorum .. :thumbsup: Bende bu yapılandırmada gidiyorum gayet memnunum

Fire 90
ligth 90
Herkulus 70
cold 68
Saglam olmasını istiyosan
ORantı olarka birbirini tamamlıyor bu seri :)

hots demiş ki:
Fire 90
ligth 90
Herkulus 70
cold 68
Saglam olmasını istiyosan
ORantı olarka birbirini tamamlıyor bu seri :)
Peki pvpde ne yapacaksın spear nukersin.karşında 90light-fire-bicheon bi char 2 yatr batr 1 meteor ile rahat indirir seni :wink1: test edildi onaylandı...Heuksal 90 olup skilleri uplamadan pvpde pek iş yapamazsın.herşey mob kesmek değil kanımca :roll:

Yukarı Alt