Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar Ltp Party Formladıktan Sonra Karşıdan Benim Party me Girmek İsteyen oyuncuları otomatik Olarak Kabul Etmiyor Buyrun Aşağıda ss

Sanıyorsam sbot party matchdan gelen teklifleri kabul etmiyo. Sadece bi oyuncu yanındayken sana pt atarsa sbotunun ayarlanışına göre kabul eder veya reddeder.

Takımı
Fenerbahce
CosmicGate demiş ki:
Sanıyorsam sbot party matchdan gelen teklifleri kabul etmiyo. Sadece bi oyuncu yanındayken sana pt atarsa sbotunun ayarlanışına göre kabul eder veya reddeder.
Çok Saçmalık Ve çok Kötü bir Durum Söz Konusu Benim İçin daral: Yanımdaki Oyuncu Party Attığında kabul ettiğini biliyorum. Yalnız Auto Reform Programları varmış ve Partyi Reformladıktan Sonra Nasıl giriyorlar Peki bir bilginiz varmı?

alpaslan_1907 demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
Çok Saçmalık Ve çok Kötü bir Durum Söz Konusu Benim İçin daral: Yanımdaki Oyuncu Party Attığında kabul ettiğini biliyorum. Yalnız Auto Reform Programları varmış ve Partyi Reformladıktan Sonra Nasıl giriyorlar Peki bir bilginiz varmı?
bu özellik sadece ibotta vardı mbot ve sbot da bildiğim kadarı ile yok şuanda iki botuda aktif olarak kullanıyorum böyle bir özellik görmedim

Yukarı Alt