arkadaşla s bota yeni başladım ve item ayarlarını yaptım ama ne char nede pet hiçbir itemi toplamıyo char kendi başına gold bile toplamıyor. tek tek ayarladım ne toplamak istediğimi ama olmuyor sabaha kadar jafayı yedim bilen birisi varsa lütfen yadım etsin. :cry: :cry: :cry:

Settings --> Pick Settings -- > Pickpet Settings --> Own Items (click) , Other items (click) ^^
bunu yaptım ama gene aynı bow char kasıyorum ve yerden bow toplamasını istiyorum ama nafile pet de sadece gold topluyo lütfen yardım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir yerde eksik yapıyorsun ss atarmısın bakalım, pics your self - pics gold tikli mi ?

pick ayarları tamam sorun yok pick gols ve pick you self işareli arkadaşım kullanıyor ve çok emm nun ama ben daha emnun olamadım pete toplatıyorum char bow topla diyorum ama toplamıyo bide sürekli atıyor oyundan hemen hemen her ışınlanmada yıllardır sro bot kullanıyordum onun her şeyini biliyorum ama s bt da salak oldum çaresiz kaldım siteyi arastırdım ayarları var ama bi sürü ayarı yok eski versiyon resimleri var yeni versiyonunda ek özellikler var onları ne yapacaz ing cevirim anlamaya çalıştım ama genede bazı yerlerde çaresiz kaldım

Yukarı Alt