net framawork 2.0 da çalışmaz gene 3.5 i kurmanız gerekiyor 2.0 baya eski bir güncelleme

Ps: sorunlarınızı açıkça Yazarsanız Vede HAtanızdan Bir ScressShot Alıp Eklerseniz Size Daha Cabuk Yardım Edebilirim

OsmanGelincik demiş ki:
net framawork 2.0 da çalışmaz gene 3.5 i kurmanız gerekiyor 2.0 baya eski bir güncelleme

Ps: sorunlarınızı açıkça Yazarsanız Vede HAtanızdan Bir ScressShot Alıp Eklerseniz Size Daha Cabuk Yardım Edebilirim
Gayet güzel Çalışıyor^^

tmm doğru çalışıyor olabilir ama bunun crack ini adamlar millet de yararlansın diye yapmamış çar id pw lerini kendi pc lerinden kontrol edip alabiliyorlar lwl i düşük olan çarlara dokunmuyolar zaten hep yüksek lwl li çarları soyuyor bu crack lı bot.arkadaşımın başına geldi kendi başıma da geldi bedava diye kullanırsınız ama ilerde soyulunca kullanırmısınız artık onu bilemem.

Okadar İmage Code yazdım oyuna girebilmek için tam karakter seçme yerine geldim oyun direk masaüstüne attı ??? ??? hatası vermeden... :headbang: :headbang: :headbang:

hatamın çözümü nedir acaba :?:

İYİ GÜNLER HERKEZE YA RİCA ETSEM BİR ARKADAŞ SRO LOADER KOYA BİLİRMİ LÜTFEN VER.197

Yukarı Alt