Nerden başlasam dostlar... Hah şöyle başladı herşey. Sınav dönemi biter üniversitede ve memleket yolu tutulur bir gün. Herzamankinden farklı bir hisle girilir eve. Kimse yoktur evde "Her neyse gelirler" diyip geçilir pc başına.Ne olabilirki en fazla? Zaman geçer geçer ve gelmez kimse. Gidilir bir komşuya. "Bizimkiler nerde yenge" diye sorulur komşuya. Bakar acı acı suratına... Durur birsaniye öyle...ce büker kafasını bana.."Başın Sağolsun" Ümit der bana. "Güzel Şaka yenge de bizimkiler nerde??" Acı acı bakmaya devam eder bana... "Yeter artık yenge söylesene nerde olduklarını" Ses çıkmaz yine... Bir damla düşer gözünden o anda. İnanmazsın böyle birşey olduğuna... Geceleri koşarak kaçtığın o mezarlığa; Koşa koşa gidersin gecenin bir vakti... Hiçbirşeyi görmez gözün ,koşa koşa giderken mezerlığa... Sonunda gelinir mezerlığa... 3 tane mezer vardır orda. Dünya başına yıkılır bi anda. Ne olduğunu bile anlamazsın o sırada... Hıçkıra haykıra ağlarken orada ,Öyle bir Bağırırsınki ; "Ulan Dünya Bende Ümit'sem Bunu Yanına Bırakmam" diye Şimşekler çakar işte o anda. Sabah olup gözünü açtığında evde bulursun kendini... Herkes hiçbirşey yokmuş gibi devam ederken hayatına.. Ben nasıl devam ediyim usta??? 1 Günde Annemi,Babamı,Ablamı kaybetmişim ben... Hıçkıra hıçkıra tekrar ağlamaya başlarken uyanılır bir anda.Salya sümük kalkılır yatakdan. Rüyaymıydı herşey? Gerçekmiydi? Delirme noktasına geldiğin o anda Koşa Koşa telefona sarılır titreyen eller.Telefonda "Alo" diyen babanın sesini duyunca rahatlar sonunda insan... Hemde öyle bir rahatlarki anlatılamaz böyle bir duygu..

İşte Dostlar böyle bir güne başladım ben... Şuan hala sınav dönemi ben sarılamıyorum aileme bu anı düşünün ve Koşun ailenize... Herkese İyi Günler...

Ümit Eski;

çok geçmiş olsun bende babamı kaybettiğimde dünya başıma yıkılmıştı umarım böle bi olay yaşamazsın.Hayat çok zor katlanması dahada zor...Tekrar çok çok geçmiş olsun :((

Loras

Rüya, gerçek hiçbir zaman arkadaşlarımı ailemden üstün tutmadım , tutmamda.. arkadaşlarını ailesinden üstün tutanlara sinirleniyorum aynı anda 10 arkadaş ile gezip hergün yeni biriyle tanışabilirsiniz fakat anne bir , baba bir tanedir değerlerini bilin. :coffee:

ulan dedim anası babası mı öldü çocuğun. bu böyle mi anlatılır lan? Ölmemişler ama ölmüşten beter ettin durumu :@

Yukarı Alt