Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Asturm Online Ve Joymax , Rusya'nın Silkroad'ı için El Sıkıştı

Asturm Online Şirketi açıklamasında , interaktif online eğlence pazarının lideri joymax ile anlaştığımızı sizlerle duyurmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.Anlaşmaya göre taraflar , Asturm Online eğlence grubunun parçası olarak Silkroad Russia'yı açmaya karar verdi. Artık Rusya kendi silkroad'ını açmak için gerekli yayın haklarına sahip.

İmza töreni Rusyan'ın başkenti Moskovada 30 haziranda gerçekleşti . Chan Woong Jeon , Joymax Ceo'su ve Alexander Vashenko - IT Ceo'su imza törenine katıldılar. Bu imza töreninde Lisans Anlaşması imzalandı...

Silkroad Online Rusya
http://www.silkroad.ru adresinde ücretsiz olarak yayınlanacak . Yapım çalışmalarının başladığını söyleyen asturm online , rus yapımı oyunun 2009-2010 sınırında paylaşıma açılmasını planladıklarınıda ekledi.

http://silkroad.ru/

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme:
Silkroad Kurucusunun Tipine Bakınya Hiç Gülecegim Yoktu :lol: Güzel Bişi Oyun Biraz Daha Ferahlicak GoldBotlar çogalıcak :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
daha önceden haberi duymuştum ama pek ihtimal vermiyordum ruslar fakir diye lakin bunlar fena inatçı çok kanlı serverları olacaktır, şimdiden başarılar dilerim ^^

extraloob demiş ki:
daha önceden haberi duymuştum ama pek ihtimal vermiyordum ruslar fakir diye lakin bunlar fena inatçı çok kanlı serverları olacaktır, şimdiden başarılar dilerim ^^
Bunların zengini çok zengin patron daha dün acıldı antalyada otel azeri kökenli rus iş adamı :D
hiltonlar monicalar Sharonlar yani bunlar su var diye gelmiyo :D öyle otel açıp bu kişileri Türkiyey getirtecek ben şu an kimse göremiyor olsunki cumhurreis bile getiremez :)
91 den sonra devlet malları peşkeş çeke çeke köşeyi döndüler :D

botlar da bu rusların serverında normalmi işlicek bide açıldığında kayıt falan resimlli anlatım yaparsanız gzel olur rusçam yok beniimm :D

İmzan çok büyük. Biraz küçültmeyi denersen sevinirim.

Bu arada Ruslara özel silkroad açılması iyi. Oyunda kimle konuşuyorsam Rus çıkıyor :))
Türklere özel açılması için kim para verecek?
Ülkemizde oyunu kim destekliyor?
Kimse. Oyüzden boşa hayal kurmayın Türklere özel açılmaz.

Yukarı Alt