Rüştü bıraktı
Almanya maçıyla birlikte 118. kez ay-yıldızlı formayı giyen kaleci Rüştü Reçber, milli takım kariyerini noktaladığını açıkladı.

14 yıldır aralıksız milli takım forması giyen Rüştü Reçber, Almanya maçı sonrasında yapıtğı açıklamada, milli takım kariyerini noktaladığını söyledi.
118 kez ay-yıldızlı formayla sahaya çıkan tecrübeli file bekçisi, bu alanda 'en çok milli formayı giyen' oyuncu ünvanına da sahip.
İlk kez 12 Ekim 1994 tarihinde millilerin İzlanda'yı 5-0 mağlup ettiği karşılaşmada Engin İpekoğlu'nun yerine oyuna giren ve kalemizi koruyan Rüştü, o tarihten bu yana, milli takım formasıyla büyük başarılara imza attı.
Dünya üçüncülüğü yaşayan takımda da yer alan 35 yaşındaki file bekçisi, tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonası finallerinde yarı final oynadığımız karşılaşma ile de milli jübilesini yapmış oldu.

Bence dünkü 2 goldede Rüştü'nün hatası vardı.
1. golde Saçma sapan bi çıkış yaptı Klose gibi bi adam kaçırmaz zaten
2. golde çıkmak için geç kaldı tuttugu köşeden gol yedi.

Ölmüş zaten futbol hayatı. Volkan olsaydı bugün sonuç daha farklı olabilirdi . Volkan daha uzun Belkide Klose'den öyle bir pozisyonda topu alabilirdi :wink1:

Nasip degilmiş diyelim başka dicek bişey yok Artık 2010 a bakmak lazım..

gol yemeyince kahraman gol yiyince de onun hatası vardı vs vs.
Geçiniz.com.

Teşekkürler Rüştü. Bize yaşattığın bunca güzel anı için...

A.T.P demiş ki:
Geçiniz.com.

Yiyip yememeyle ne alakası var Ben herzaman Rüştüyü Sevmemişimdir Mahalle takımında oynuyormuş gibi goller yiyor milli takımda oynadıgının bilincinde Degil.
Bu arada;
Birşey fark ettim Görüşlere hiç saygın yok Her topicde Başka biriyle tartışıyorsun Birazcık görüşlere saygı duysan senin görüşün diyip çekilsen daha iyi olur.COM

A.T.P demiş ki:
Geçiniz.com.

Bende bunu demek istiyorum. Penaltı kurtarınca aslan rüştü canım rüştü. (bu canım cicim rüştünün başka bir gol yemesi ile son bulur tabii ki ) Gol yediğmiizde de tüh sana rüştü. Rüştüden kötüsü yok.

Tabii ki ben idda etmiyorum rüştü hatasız çok iyi gibi... Volkan olsa bu maçı alırdık ondanda şüpem yok. Ama hiç bir milli oyuncuya bu şekilde haksızlık edilmesine tahammülüm yok.

Titus Pullo demiş ki:
A.T.P demiş ki:
Geçiniz.com.

Bende bunu demek istiyorum. Penaltı kurtarınca aslan rüştü canım rüştü. (bu canım cicim rüştünün başka bir gol yemesi ile son bulur tabii ki ) Gol yediğmiizde de tüh sana rüştü. Rüştüden kötüsü yok.

Tabii ki ben idda etmiyorum rüştü hatasız çok iyi gibi... Volkan olsa bu maçı alırdık ondanda şüpem yok. Ama hiç bir milli oyuncuya bu şekilde haksızlık edilmesine tahammülüm yok.
Rüştü isterse Asrın oyununu çıkarsın Ginede Sevmiyorum futbolunu hiç bir zaman aslanım koçum demedim. Öyle biri degilim hata yapana kadar canım hata dan sonra Tüh felan . Yanlış adamla karıştırıyorsunuz Ben maçı zevk için izlerim.. Rüştüyü Hiç bir zaman sevmedim Sevmicem Hata yapsada yapmasada

A.T.P demiş ki:
Cihan neden üstüne alınma gereği duydun? Sana herhangi bir şekilde laf söylenmiş mi? rahatsız olduysan kusura bakma.
Benim yorumum altına yorum yapıyorsun.
Üstüme alındım diye Bir hata yaptım ve onu kabullenmişmi oluyorum
Beyler Yaşınızdaki adam gibi davranın Ben bunu çocukken arkadaşlarıma yapıyordum Neden üstüne alındın diye.
O zaman yorumundan sonra Belirt sana degil diye benim yorumun altına yorum yapıyorsun.

Cihan zaten msn de söyledim sana. Bunları yazman çok mantıksız. Üstüne alınmamanı belirttim. Kesinlikle senin için yapmadım o yorumu. Maçı izlediğim 2-3 arkadaşın gerçekleştirdiği davranışlardı onlar.

Cihancım,eğer sana bir laf söyleyecek olsam senden alıntı yapardım.

Senin mantığında düşünürsek kimse senden sonra yorum yapamaz . Herkes sana cevap yazmış olur.

ps: yaşımı hatırladığın için teşekkürler.

A.T.P demiş ki:

Senin mantığında düşünürsek kimse senden sonra yorum yapamaz . Herkes sana cevap yazmış olur.
Dışardan biri gelse baksa Benim yorumumun altına senin yorumun. Resmen bana yazılmış bir cvp olarak görülüyor. Bende böyle gördüm Benim altına yazılan cevabın bana yazılmış olup olmadıgını anlayacak kadarda beynim var konuyu başka yere çekmeyelim.
Bence tartışma sona ersin. Ben futbolcu iyi oynayınca Helal olsun diyip hata yapınca Tüh diye tüküren bi adamım tamam üstüme alındım kabullendim. Böyle bir kişiligim ben böyle maç izliyorum
iyi günler.

h&a

rank8
gscihan demiş ki:
A.T.P demiş ki:

Dışardan biri gelse baksa Benim yorumumun altına senin yorumun. Resmen bana yazılmış bir cvp olarak görülüyor. Bende böyle gördüm Benim altına yazılan cevabın bana yazılmış olup olmadıgını anlayacak kadarda beynim var konuyu başka yere çekmeyelim.
Bence tartışma sona ersin. Ben futbolcu iyi oynayınca Helal olsun diyip hata yapınca Tüh diye tüküren bi adamım tamam üstüme alındım kabullendim. Böyle bir kişiligim ben böyle maç izliyorum
iyi günler.

Bence hakli.Fikirler ve topicler acik.Kalp kirmadan isteyen itedigi yorumu yababilir bunlar sadece rüstü birakti yorumunun üstüne gelenler...Ben fenebahceli olarak tam sevememisim adami milli takimi biraktigi ii olmus bjk ye sabir diliyorum... :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
gscihan demiş ki:
A.T.P demiş ki:

iyi günler.
Abi Cihan bence de haklı. Kimse mesaj yazmamış ondan başka ve direk ona söylemişsin. Ayrıca ben de Cihan'a katılıyorum dikkat ettim de son günlerde herkese durmadan tepkiler veriyorsun içimde kalmasın söyleyeyim dedim. :wink1: :?

e o zaman kimseden sonra mesaj atılmaz. Herkes üzerine alınıp ters tepki verecekse neden forum var? O görüşünü yazmıştır,sıra başkasındadır.Ondan sonra mesaj yazan da onun yorumuna katılacak dye bir kural yok. Ben de her Türkiye vatandaşı gibi yorumladım konuyu.

Akşamdan beri Rüştü yerden yere vuruluyor. İyi kalecilik yaptığında aslan rüştü, helal Rüştü; gol yiyince yazıklar olsun Rüştü,haram olsun Rüştü... İnsanoğluna yaranılmaz sözünü doğrular gibi...

Rüştü kadar ülkemizi dışarda temsil edebildik mi? Eğer o adam kadar ülkemize hizmet etiysek laf söyleyebiliriz. En azından bu benim görüşüm. Adam bunca sene milli takım formasını giyip bizim için sahada ter dökmüş.En azından bir teşekkürü hak etmiyoru mu?

Yukarı Alt