joysro

Kayıt
27 Ağustos 2010
Mesajlar
365
Beğeniler
70
geym


Rust Hayvanlar rehberimize hoş geldiniz. Bu rehberde temel olarak Rust’ta bulunan hayvanlara değineceğiz.


Rust oyununda hayvanlar bize, çeşitli materyaller ve yiyecek sağlar. Oyunda hayvan bulmak için dolaşıp keşif yapmanız gerekmektedir. Her Hayvanın verdiği hasar farklıdır. Kimisi iki üç vuruşta sizi öldürebilir. Ayrıca her hayvanın eti farklıdır ve açlık ve su seviyenizi farklı oranlarda yükseltirler.Oyunda en çok malzeme veren ve en zor ölen hayvanlardan birisi ayıdır. Sizi bir kaç vuruşta öldürebilir. Hayvanları silahlar, el aletleri, ok gibi araçlarla öldürebilirsiniz. Öldürdüğünüz hayvanlardan malzeme ve et toplamak için el aletlerini kullanabilirsiniz. Kendi gözlemlerim sonucunda en çok malzemeyi kemik bıçak ile topladım. Sizde bu silahı kullanarak hayvandan malzeme toplayabilirsiniz. Hayvanları basitçe tanıyalım, yine hayvanlar bölümünde her hayvanın detaylı bilgisi verilecektir.

Şimdi Rust’ta bulunan hayvanları tanıyalım;

Ayı

Ayılar genellikle ormanlık alanlarda bulunan hayvanlardır. Geyiklerin aksine çok yaklaşırsanız size saldırmaya başlarlar. Yani agresif hayvanlardır. Ayılar diğer hayvanlara oranla daha fazla materyal ve yemek verir.

Domuz :

Domuzlar haritanın her hangi bir yerinde bulunabilir. Öldürüldüklerinde çeşitli malzeme ve et verir. Agresif değildirler.

Tavuklar :

Tavuklar küçük hayvanlardır ve ormanlık alanlarda bulunurlar, öldürmek için balta kullanabilirsiniz, agresif değildirler.

Geyik :

Geyikler haritanın her yerinde, özellikle ormanlık alanlarda bulunabilir. Öldürmek zordur çünkü yaklaştığınızda sizden korkup kaçarlar. Agresif değildirler.

Atlar :

Atlar haritanın çeşitli yerlerinde bulunabilirler. Oyunun sadece Experimental sürümünde yer almaktadır. Çeşitli renkte olabilirler, agresif değildirler, oyuncu saldırdığında kaçarlar.

Kurtlar :

Kurtlar haritanın herhangi bir yerinde olabilir, agresif hayvanlardır siz saldırmasanız bile size gelip saldırabilir. Kurtlar çeşitli yollarla öldürülebilir.

Tavşanlar :

Tavşanlar sadece oyunun Legacy sürümünde yer alır. Zararsız hayvanlardır tek vuruşta öldürülebilir.

Anlatımım burada son buluyor arkadaşlar. Unutmayın en geniş bilgileri burda bulabilirsiniz. Yakın zamanda extraloob adına rust pwp server kurulum anlatımlarıda eklicem konuya. Takipte kalın.
 
Yukarı Alt