os1

olduser
Selamlar.Çaan dayım bende ^^ nick ß374 (Beta) yardımınızı bekliyorum.Ongda kasılıyorum.Thoobia ilk defa birşey istedi sizden isteğime karşılık verirsiniz umarım :P

Takımı
Besiktas
Merhabalar.Bende arkadaşımla RSRO ya başlıyorum.Nick Lenneth olacak.Aa Server'ına başlayacağız.Varmı Aa da oynayan , yardım vs yapabilecek :mrgreen:

Birde şey soracağım; Unique kesme zamanları level vs ksrodaki gibi rahatmı?

Beyler Hangi Serverde oynamaya başlıyayım İsmimi heralda _54_61_ koyarım :) sakın koymayın haa :D hangi serv başlıyayım İlk 65 70 lw kadar Wizz kasarım sonra Blade sp farm yaparım .... 2 PC war da :) nasıl iyi olurmu hangi server daha çok kullanıcı war yardımcı olcak flan :) bi 25 flan olsam yeter yada para yardımı :)

Lenneth demiş ki:
Merhabalar.Bende arkadaşımla RSRO ya başlıyorum.Nick Lenneth olacak.Aa Server'ına başlayacağız.Varmı Aa da oynayan , yardım vs yapabilecek :mrgreen:

Birde şey soracağım; Unique kesme zamanları level vs ksrodaki gibi rahatmı?

lenneth koyamıyosun direk, rusca bişi koyman lazım ve anlamlı olması lazım yoksa banlanıyosun

unique kesme zamanları anca geceleyin rahat oluyo yoksa normalde millet gidiyo unique e ama o kadar çok kişi değil

man45 demiş ki:
Beyler Hangi Serverde oynamaya başlıyayım İsmimi heralda _54_61_ koyarım :) sakın koymayın haa :D hangi serv başlıyayım İlk 65 70 lw kadar Wizz kasarım sonra Blade sp farm yaparım .... 2 PC war da :) nasıl iyi olurmu hangi server daha çok kullanıcı war yardımcı olcak flan :) bi 25 flan olsam yeter yada para yardımı :)
rakamlı nickler banlanıyor anlamlı rusça nickler kullanman gerek

Ekran klavyesini Rusça yapamıyorum yardımcı olacak warmı beyler .. ??

man45 demiş ki:
Ekran klavyesini Rusça yapamıyorum yardımcı olacak warmı beyler .. ??

bak simdi, hani dil bolumu var ya, oraya RU yu ekle, rusçayı/ kirili, ondan sonra oyuna girdiginde ve char yaratma kısmına gelince, alt+shift e bas, kiril alfabesi veya garip garip harfler gelince tamamsın demektir.

NOT: orjinal pk2 kullanman lazım yoksa ingilizce patchli pk2 kabul etmez.

Herkeze Slm beyler ben yeni başLıcam şuan yüklüyorum RSRO yu oyun güzel mi exp oranları nasıl ?sos som sun kolay mı düşüo?? nova varmı ?? en iyi hangi server?
en onemlisi lwl cap ve skıl cap kaç?
yardımcı olursanız sevinirim...

Yukarı Alt