Replay demiş ki:
Bu konuya bir açıklık getiriyim Oyunlar iki beta döneminden Geçer Closed Beta ve Ardindan da Open Beta

Closed Beta Oyunun Halka Açılmadan Önce geçirdiği dönemdir Bu Dönemde herkes hesap alamaz sadece oyunun yetkilileri nin dağıttığı test hesapları vardır bu dönem içerisinde testerlar oyundaki bug lari bulmaya çalışırlar.(rsro bu dönemden geçmistir ve test hesaplari silinmiştir)

Open Betada ise oyun herkese açıktır bu dönemde genellikle çoğu özellik eksiktir(item mall vs..)Bu özellikler yavaş yavaş yerlerine otururlar bütün özellikler geldiginde open betadan çıkılır bunu çoğu kişi farketmez . (Bu dönemde hesap silinmesi gibi birşey yoktur)

ha bot paralı olurmu gold bot gelirmi bence silk alımı başladıktan sonra oyuna goldbotlar dolmaya başlar
:thumbsup: bende bundan bahsediyorum. isrodan farkı kalmıcaksa burda oynamanın anlamı ne :P sırf gold bot yok tek tık server diye geldim buraya....

PS:botuma salarım gerisine karışmam bundan sora oyunu bırakmıcam genede :P

Prada

Silk itemlar stallda satılabilirse gold botlar gelir.. Aksi takdirde burada umduklarını bulamazlar.. Zaten gold item rate yuksek.. Kime neyi satacaklar :wink1:

vallahi gold botlar gelıyor bugun gırıyım bı dedım adamlar town'da baslamıslar ardı ardına yazılar yazıyorlar ya sıte charları walla ona bıle baslamıslar yandıkkkk ^^ o dolcak sro bosalcak :lol:

BurakK* demiş ki:
vallahi gold botlar gelıyor bugun gırıyım bı dedım adamlar town'da baslamıslar ardı ardına yazılar yazıyorlar ya sıte charları walla ona bıle baslamıslar yandıkkkk ^^ o dolcak sro bosalcak :lol:
Sen öle san iSro boşalır. Rsro 2 server, İsro ise Ohoo ohoo isroya koymaz bile isro crowded takılmaya dewam
:wink1:

Bu arada Arkadaşlar Kimse hiçb,r şey hakkında emin konuşmasın Bu servera beni gzl server şöle server
böle server deyip başlatan burda bulunan bazı mod arkadaşlardı şimdi ise bırakın yazık diyen gene modlar
Mahdem biliyodun Neden herkesi sürüklersin be kardeşim Onun için kasan kasar kasmayan kasmaz
Bu ne modları Ne de bizi ilgilendirir Kimseyi kırmadan geçeyim..

Yeni yıl Herkese sağlık Mutluluk huzur ve bol Lv getirsin... :thumbsup:

Toxicated demiş ki:
BaSKiN demiş ki:
Bu oyun pravite değildir artı close beta kapanır, open beta kapanmaz Mod arkadaşlar araştırsın biraz lütfen sonra konusulur bu konu mod arkadaşlar uyelikler kapanıcak demiş emin konuşmuş fakat Kapanmassa Kaç kişi size söver tahmin bile edemessiniz :wink1: O yuzden araştırın...
Araştırıyoruz zaten canımcım, charlar gidince siteye gelip saçma saan konular açmayın sonra "aaa charım silinmiş - aaaa benim charım nerde bilen var mı" gibisinden :wink1:

Yılbaşından sonra en geç 15-20 gün içerisinde oyundaki değişiklikleri görürsünüz, srobot paralı olacak - goldbot 'lar buraya da el atmaya karar verdiler çok yakın zamanda damlayacaklar - item mall yolda geliyor ... Yani anlayacağınız o serverlarında isro 'dan tek farkı rusça olması ve desteklerini rusça vermesi ha birde nicklerin normal olarak yazılamaması ..

PS : Aferin Emre, kışkırttım seni de bıraktırdım heralde sonunda :P
Global arkadaşım Ben 26 yasındayım canımlı falan Konuşmassan çok mutlu olurum Ben öyle saçma sapan
konularda açmam sen içini ferah tut Herkes herkese karşı seviyeli olsun Lütfen
Geçen seferde böyle bir saçmasapan konudan Banlandım Lütfen kardeşim :santa:

Yukarı Alt