Journalist

Aileden

Dosyalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Xenas

Bazıları da C++ bileşenlerini tekrar microsoft'tan kurarak problemin çözüldüğünü söylüyor:
Vcredist.exe installs the latest run-time components for Visual C++ applications

http://download.microsoft.com/download/ ... up_enu.exe

Oyunu kaldırıp tekrar kurmak çok zahmetli olabilir. Önce bu C++ bileşenlerini kurup (makinayı restart ettikten sonra) olup olmadığına bakın, hala hata varsa, Görüntü kartınız ne marka ise onun sitesinden en son driver ları çekip kurun, makinayı restart edin ve olup olmadığına bakın.

Bu kısmı anlamadım ve söylediğiniz herşeyi yaptım ama olmadı gene hata veriyor oyunu tekrar da kurdum :S

ellerine saglik...benim bi sorum olucak..dediklerinin hepsini yaptim fakat ekran kartini update edemiyorum VGA diye bi hata veriyo yardimci olursan sevinirim..kolay gelsin

uzun suredir evde deildim bu aksam donucem eve ozaman resmini cekip gondermeye calisirim..yada verdigi hatayi yazarim..tesekkurler

Xenas

Bu hatayı Hala alan arkadaşlar varsa ilk olarak Kaspersky anti-virüs programını indirip pc ye virüs taraması yaptırsınlar daha sonra Arkadaşın dediklerini Uygulasınlar Hata Çözülmüş olacaktır.

ekran kartını güncelledim oyunuda daha bugün kurdum ama olmuyor gene hata alıyorum :( yardım lütfen

Xenas

By__dRaCuLA demiş ki:
ekran kartını güncelledim oyunuda daha bugün kurdum ama olmuyor gene hata alıyorum :( yardım lütfen
Kaspersky 7.0 antivirüs programını kur önce tarat birde bunu dene istersen..

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişli ini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >TAMAM
bunu böle yap üzerine library filesi indir
http://www.yukleyelim.com/program/6896/Library_Files
bugun böle yaptım yarın aynı hatayı verirmi bilmiyorum
bunu böle yapmadan önce silkroadı silin yapın tekrar yükleyin res atın... yarını bekleyecez bakalım

hatanın ekran kartından olmadığı söleniyor..... :wink1:

Yukarı Alt